Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylar69: ale to jest po prostu dodatkowa możliwość z której nie musisz korzystać. Jak się zwolni paczkomat to będziesz mógł odebrać o której chcesz.
Paczkomat #!$%@?, przez ludzi którzy nie odbierają swoich paczek. Inpost idzie na rękę zamiast zwracać paczkę do nadawcy to Pan Kurier łaskawie na ciebie poczeka. Szanuj Pan Kurier


@Pshybysz: Dokładnie - jak mieszkałem w Lublinie to zawsze się tak to odbywało (znaczy kurier czekał pod paczkomatem), zajebiście to doceniłem po tym jak przeprowadziłem się do Radomia, a tam paczka bez pytania lądowała w paczkomacie 5km dalej (°°
zamiast zwracać paczkę do nadawcy to Pan Kurier łaskawie na ciebie poczeka


@Pshybysz: przecież nie zwracają od razu do nadawcy. Moga przekazać do innego paczkomatu albo zostawić w jakimś tam swoim punkcie i wtedy idziesz do tego punktu odebrać. Zwrot do nadawcy to chyba ostatnie co robią.
@Sylar69: teraz nawaliło dużo paczkomatow. Poszukaj na mapie może masz coś bliżej i nie będzie przepełniony.
A takie akcje to standard od lat. Mi na szczęście się nie przytrafiło. Dzisiaj też mi doszła paczka i jest już w paczkomacie. Taki mały skromny dobudowali bliżej mojego mieszkania.
I tak skrócili czas na odbiór paczki aby trochę zmniejszyć ten problem na 48h kiedyś chyba tydzień było albo 72h
@Sylar69: mi dzisiaj wrzucili znowu do innego paczkomatu a myslalem, ze ogarna ze mam 2 paczki i do jednej skrytki wsadza i w ten sposob jedna pake mam pod domem co czeka a druga 1km dalej x