Wpis z mikrobloga

Siema mirki,
Polecacie jakiś bootcamp w #warszawa z #java ? Ogółem pracuję aktualnie w IT, studiuję informatykę.
Pracuję w rozwoju oprogramowania, ale jako sysadmin/admin aplikacji. Niestety, jest to dla mnie za mało techniczna robota. Marzy mi się praca z kodem, ale niestety nie dostaję tasków tego typu- więc chcę zmienić stanowisko. Na deva, lub devopsa z uwagi na obecne doświadczenie.
Sporo współpracuję z programistami, czasami mi pomogą jak im zarzucę jakimś problemem, ale niestety nie jest to na tyle duża pomoc bym poszedł do przodu, a mam wrażenie, że częściej się wstydzą dzielić wiedzą XD. Robię projekty samodzielnie, jednak nie ogarniam technologii na tyle dobrze, by projekty były dobre jakościowo, no i brak mi samozaparcia by skończyć jakiś do końca i odbijam się od jednego języka do drugiego i od jednego frameworka do następnego. XD
#naukaprogramowania #pracait
  • 3
@TMBRK: IMO żadnego bootcampu nie potrzebujesz. Jeśli chodzi o javę to najpopularniejsze korpo-combo to Java + Spring + Angular(ewentualnie). Wybierz sobie jakiś problem i zacznij kodować szukajac info na tutorialach i na stackoverflow.

Np:


Jeśli masz już gotowy kod z jakiegoś swojego projektu wrzuć na jakieś zdalne repo (github) i zapytaj sie kolegów z pracy czy nie spojrzą na niego i nie zrobią Ci review. Znając programistów zrobią wszystko byleby tylko