Wpis z mikrobloga

Skąd się biorą ci narodowcy? W sensie, co musi ich w życiu pokierować żeby w wieku 20+ chodzić jak małpa, klnąc co drugie słowo i podpalać jakieś różne rzeczy które spotkają na drodze? Co oni robią w codziennym życiu, o czym z nimi w ogóle się rozmawia, oni normalnie rano wstają i nie myślą tylko o #!$%@??
#marszniepodleglosci #narodowcy
  • 121
@TenTypZez:

Zauważ, że ruchy tego typu zawsze dochodziły do władzy na fali kryzysu, po czym scenariusz zawsze ten sam - masowe zadłużenie, aby stworzyć iluzję dobrobytu, a potem bankructwo, lub wojna.....

Naziści nie zadłużyli się na socjal dla Niemców a na zbrojenia a to że Niemcom żyło się bardzo dobrze powiedzmy do 1942 to nie była iluzja. Wojna nie była planem B tylko planem A dla Hitlera który z hasłami rewizyjnymi
@DeadIy: bardziej mi chodzi, że opowiadając zwykłą drogę z domu do sklepu potrafią jako przerwę między słowami wrzucać jakąś "#!$%@?ę" :D Kiedyś słyszałam jak taki typowy dres rozmawiał przez telefon, naliczyłam dużo #!$%@? i #!$%@?ów
@Alexthehuman_: Osobiście uważam ze jest tylko jeden warunek - koledzy z osiedla... Wystarczy od najmłodszych lat chodzić na trzepak, palić papierosy o klatkach i składać się na jabola. I nie przestać po 10 roku życia tylko ciągnąć tak do 30 stki.
Siedzisz z ziomkami na ławeczce lvl 30, podziwiacie swoje adidasie i dresiki, myślicie co by tu rozpieprzyć albo gdzie się napieprzyć... Życie Ci ucieka między palcami? Skąd to wiesz skoro
@TenTypZez: Wrzucasz tekst który de facto potwierdza moje słowa

W przemowie wygłoszonej 29 listopada 1938 r. Schacht powiedział: „Żaden bank centralny w czasie pokoju nie prowadził takiej odważnej polityki kredytowej jak Reichsbank, od momentu przejęcia władzy przez Narodowych Socjalistów. To dzięki tej polityce kredytowej Niemcy uzbroiły się tak, że nikt nie może im dorównać.”....

I moje słowa

Naziści nie zadłużyli się na socjal dla Niemców a na zbrojenia.....

Dalej już