Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:01, Czwartek, 12 listopada 2020. Imieniny: Renaty, Witolda, Jozafata. Słońce podniesie się dziś o 07:10. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 40 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:51. Ciemna noc zapadnie o 17:14, ale gwiazd można wypatrywać od 16:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 27
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo
Dzień dobry. No to czwartek przyszedł równie niespodziewanie jak hiszpańska inkwizycja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dalej bez zmian, ciepła fadroma i ładowanie ciągnika. Rozgarniać i przesuwać urobek jako w Bełchatowie tylko to trochę mniejsze.
Milrgo śniadania i pysznego dnia
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @omi-omi @mobutu2 @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dioddy

Dzień dobry, potwierdzam u mnie też czwartek, tym razem na HO.
Od rana działam, kilka spraw szybciej telefonicznie załatwiłam niż prognozowałam. Czas na śniadanko i kawę :)
Dobrze, że jesteście!
No cześć, również potwierdzam, jest czwartek. Prawie piątek. Uśmiechów życzę, brak zmartwień, i udanego dnia.

Niestety od czerwca przyszłego roku, google rezygnuje z darmowego miejsca na zdjęcia. Foty wysokiej jakości będą wliczane w miejsce na Google. Baj baj wolnego miejsca na zdjęcia bez ograniczeń. Muszę zrobić backup zdjęć z pc do czerwca a jest tego grubo ponad 100 giga.

Trzymajcie się w tych ciężkich czasach gdzie nawet google rzuca kłody pod nogi.
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stalem dopiero i kitku na mnie lezal i wczoraj nie pisalem dla was jakos tak nie moglem znalez chwili ani checi i kolezanka z austri przyjechala i bylem po niq i potem odwiez i trenig mialem wczoraj i odznaczenie dostalem za zdobycie punktu i obrone innego