Wpis z mikrobloga

@Promilus:
Jak można niszczyć lewackie przystanki, lewacką kostkę brukową i wyrywać lewackie drzewka, to można też podpalać lewackie stojaki na rowery. Ot, logika prawej strony ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Promilus: akurat stojaki rowerowe i kult roweru jest bardzo blisko lewicy. Rowerowi faszyści chcą zniszczyć osiagnięcia naszej cywilizacji, którą zapoczątkował Noccolaus Otto i Mercdes, a spopularyzował Henry Ford.
  • Odpowiedz
Jeden bardzo motzno konserwatywny kolega tłumaczył mi kiedyś, że rowerzyści po prostu LUBIO MIEĆ SIODEŁKO MIEDZY POŚLADAMI, będziesz z tym dyskutował lewaku?


@FunnyLogin: no kaman, powiedz że żartował. nie jestem w stanie zrozumieć że ktokolwiek mógłby całkiem poważnie użyć tego typu "argumentu" w rozmowie.

ale co do całości wypowiedzi to zgoda. myślę dokładnie tak samo (świetne przypomnienie
  • Odpowiedz
@secret_passenger: tego nie powiedziałem, za bardzo odpłynąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie jestem za takim niszczeniem i robieniem burdelu, no chyba, że będziemy mieć nowy 1776, ale tu mamy do czynienia ze zwykłymi burdami. Co nie zmienia faktu, że odpowiadałem OPowi o co tu chodzi.
  • Odpowiedz