Wpis z mikrobloga

Wczoraj było moje święto. Minęło pół roku odkąd poznałam swojego kochanego chłopaka. Spędziliśmy go tak spokojnie zwyczajnie i domowo.
A to właśnie "nicsieniedzianie" lubię najbardziej. Te momenty, które wydają się i są bardzo zwyczajne, i codzienne. Lubię się na nich skupiać. Znajdować to co umyka innym.

Podarowałam chłopakowi zawieszki do samochodu (ściągnięty pomysł z reklamy PZU) i rzeczy, które musiałabym oznaczyć jako treść dla dorosłych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chłopak był bardzo zadowolony. A ja dostałam branzoletkę z zawieszką w kształcie jego tatuażu, który niesamowicie mnie jara, żeby odrobina jego zawsze była przy mnie, kiedy on być nie może. Kiedyś wytatuuję sobie jego mniejszą miniaturkę.

Ale najbardziej cieszę się z tego, że wiem, że kolejne pół rocznice i lata spędzę też z nim. Mam cichą nadzieję, że będzie przy mnie do końca swoich lub moich dni. Codziennie, jednak wciąż za mało, dziękuję jemu za ciepło, miłość, spokój i otaczanie jego silnym ramieniem, które jest dla mnie najlepszą podporą od codziennych trosk.

Chciałabym zarazić wszystkich ludzi szczęściem, które przeżywam. ( ʖ̯)

#milosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #prezent #feels
źródło: comment_1605098001psJ16gs7SeEwQqpi9myrpQ.jpg
  • 6