Wpis z mikrobloga

@PolskiUser:
W sumie się nadaję. Wczoraj zadzwoniłem do POZ że bolą mnie mięśnie i stawy. Dostałem skierowanie na badania na COVID i kwarantannę XD.
Nie mam gorączki, duszności, kaszlu mam smak i węch. Jestem na kwarantannie, w sumie to się dziś dowiedziałem jak policja do mnie przyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To jest niesamowite co się o--------a. Znajoma od pracuje jako pielęgniarka w przychodni a druga w szpitalu i od pół roku MA WAKACJE w zasadzie :D
Nie przyjmują praktycznie pacjentów, lekarze na telefon, a one z nudów już nie mogą. Za to jak była opcja, by wszystkim w służbie zdrowia podwyższych x2 to najwiećej krzyczały na FB :D
Nie chcę krytykować służby zdrowia jako tako, bo częśc teraz z--------a bardziej niż kiedyś,
  • Odpowiedz
Zabierzmy ze soba jeszcze własny respirator, obsługę respiratora, prywatnego lekarza i opłacony groupon na wynajem łóżek.


@PolskiUser: ja się łapię, słyszałem, że 19 osób na 300 łóżek i darmowa wyżerka ...jadę!
  • Odpowiedz
przecież od początku była mowa o tym, ze to będzie szpital tylko dla lekkich przypadków


@powiedz: no, ale lekkie przypadki to przecież mogą sobie leżeć w domu. Po co wydawać hajs na szpital dla nich?
  • Odpowiedz
@powiedz: ja dopiero dziś się o tym dowiedziałem, myślałem, że to będzie działać jako mniej więcej normalny szpital. ¯\_(ツ)_/¯

Nawet jeśli miałby być dla tych lżej chorych to spoko, ale teraz żeby tam się dostać to chyba trzeba mieć jedynie kaszel i gorączkę. xD
  • Odpowiedz