Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s_z_a_p_i_r_o: Hej, do codziennego biegania po lasach i duktach polnych używam buta adidas canadia. Zajeżdżam już 3 czy czwartą parę, koszt ok 200 zł para. A i na lekkie skałki dadzą radę ale z pewnością przyda się cos z wkładką ochronną. Ale przede wszystkim sam musisz sobie odpowiedzieć,który będzie dla Ciebie wygodny bo każdy może mieć inne odczucia o oczekiwać czegoś innego od buta. Osobiście przerobiłem Saucony, Adidasy, Salomony i Inov8
@fiolek21: @wilkpasawski: też właśnie myślałem o INOV8, o Salomonie słyszałem różne opinie. O ile w bieganiu do twardej nawierzchni świetnie mi się sprawdziły Nike na podeszwie piankowej (wygodniejszych butów nigdy nie miałem do biegania lub chodzenia), o tyle dopiero chcę zacząć przygodę z bieganiem w terenie.
@s_z_a_p_i_r_o: Jaki to jest teren, bo z tego co piszesz to chcesz biegac po piachu... Do biegania po lesie to kazde asfaltowki beda dobre, pod warunkiem ze to nie sa mokradla.
Wybor masz od hoka, columbie, brooksy tego jest od cholery.
W praktyce kazde sie sprawdza, poki nie jest to uber mokra skala, albo XX km po kamieniach.
@PurpleHaze: to są bory sosnowe, więc piach i igniwie, raz na jakiś czas jakaś kałuża która można ominąć. Chodzi mi też o to, żeby nie było problemów z ich czyszczeniem, latem pewnie będą całe w kurzu, a jesienią oblepione piachem i ziemią
@s_z_a_p_i_r_o: Salomon speedcross jak dla mnie najlepsze biegania w terenie miękkim i błotnistym. Jak przeczołgasz je po asfalcie to podeszwa idzie jak opony zimowe latem. Ściera się całkiem szybko wtedy. Mam 4 pare speedcross od modelu 3 dob5. Są teraz nowe model Salomona do biegania w twardszym terenie. Biegam tez w asics i brooks te są na asfalt i się dobrze sprawdzają. Ivox podobno tez git, ale nie biegałem w nich.