Wpis z mikrobloga

210 kg spacer farmera (105 kg w każdej ręce) x ~20 metrów w 9 sekund, chwilka przerwy i z powrotem
Dołożyłem 60 kg względem zeszłego tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już było ciężko. W ogóle nie czuje brzucha w tym ćwiczeniu, w siadzie czuje, że brzuch mam spięty, a tutaj nie bardzo, ale może tak ma być. Najgorszy moment to podniesienie walizek drugi raz, żeby wrócić. Dłonie bardzo bolą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Założyłem pas i buty, tak jak mi radzono. Starałem się patrzeć do przodu, ale mam nawyk, żeby głowę chować "w klate", tak jakby cofać.

Rady mile widziane, całkiem przyjemne ćwiczonko.
#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - 210 kg spacer farmera (105 kg w każdej ręce) x ~20 metrów w 9 sekund, chwil...
  • 27
  • Odpowiedz
@DywanTv
@biamiVajs dobry, szanowni panowie, ja z zapytaniem.
Dlaczego warto robic spacer farmera na czas/odleglosc, #!$%@? ile fabryka dala, przy zalozeniu ze nie jest on konkurencja w ktorej startujemy?
Bo ja to raczej tak po 50kg w lape i probuje isc raczej jak najwolniej i stabilniej, wtedy czuje jak brzuch pracuje i przedramiona plona.
Jakie cechy rozwija wersja strongman, czyli #!$%@? ciezko i #!$%@? szybko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hesuss: wersja Strongman rozwija siłę nóg, brzucha, pleców, wersja siłowniana wytrzymałość przedramion z 50kg ciężarkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwyczajnie z dużym obciążeniem nie da rady iść wolno xD stawiasz nogę i masz nacisk twoja masa ciała +300-400kg więc albo dla równowagi postawisz w mgnieniu oka drugi krok albo upuścisz walizki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DywanTv: jak chcesz poczuć brzuch to zdejmij pas i noś jednorącz. I naucz się chwytać walizki i ruszać od razu bez modlenia się do Intrudera bijąc pokłony do ołtarza ognia. Chwytasz i lecisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Twinkle: Na akademickich mistrzostwach Śląska i Polski. Najbliższe chyba w marcu. Nie mam planu w innej federacji startować, te zawody są z ramienia ipf.
  • Odpowiedz