Wpis z mikrobloga

Siemka, ostatnio zrobiłem sobie badanie testosteronu i innych takich hormonów i wyszło 380 ng/dl przeglądając różne fora zauważyłem że to troche mało jak na 25 lat + moje samopoczucie od paru lat porównywalne jest do stanów depresyjnych, libido małe (ale jakieś jest) robić coś z tym czy raczej to nie wina testosteronu że tak c-----o się czuję ?
#testosteron
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To sie nie dzis? Ze masz b----l w hormonach , trenujesz cos , uprawiasz sport? Estro jest ok, ale gdybys sypiał regularnie mysle,’ze moglo by sie obniżyć ..
  • Odpowiedz
@turbokox: @piotrek944: @piotrek944: zacznij sie odżywiać w miare regularnie dopiero pozniej kombinuj z hormonami , nikt Ci zadnego htz nie przepisze to zamknij , nie chodzi o hormony, tylko o sam styl zycia jaki prowadzisz, jak sie odżywiasz, zacznij od podstaw, sen i jedzenie, hormony same „pojda w gore” np testosteron
  • Odpowiedz
Oczywiście, ze tak w 100% jestem pewien, zobaczysz jak zaczniesz regularnie sypiać, odżywiać sie odpowiednio, i przykladowo podnosić ciężary
  • Odpowiedz
@turbokox: Ok zrobię tak :
1: Powtórzę badania po przespanej nocy
2: Zacznę spać regularnie i się normalnie odżywiać
3 Powtórzę badania i dam znać co i jak
Jak myślisz po jakim czasie normalnego wysypiania i jedzenia powtórzyć badania?
  • Odpowiedz
Chodziłem do psychloga/psychiatry 2 lata i nic to nie dało, wiesz chodzi nawet nie o stany depresyjne ale o takie c-----e malo meskie uczucie tj ciągle mi zimno, brak energii, brak pewnosci siebie itp


@piotrek944: Bo podstawa to hormony i jak tu masz problem to psycholog i jego "wez pobiegaj" czy inne dobre rady mozna sobie wsadzic w tyłek.

Powiem Ci że przez cały czas myślałem że po prostu taki
  • Odpowiedz