Wpis z mikrobloga

Może ktoś z Was wie coś o "Akademii IT"? Znalazłem ich ofertę na JustJoinIt, wygląda to całkiem ciekawie. Aktualnie studiuje na drugim roku na polibudzie i powoli zaczynam się szukać czegoś dla siebie, aczkolwiek nadal mam jakąś blokadę jeśli chodzi o pójście do pracy IT, cały czas uważam, że za mało potrafię...

Znacie może kogoś, albo sami może tam pracowaliście?
Ciekawią mnie aktualne opinie ;p

#praca #informatyka #warszawa #studbaza #staz #pytanie
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yakooo: ja poszedłem do pracy bez studiów i doświadczenia, jedyne co widziałem to jak włączyć komputer*, po 4 latach zarabiam ponad 10k i dopiero rozumiem że nadal nic nie umiem :)

Także moja rada zacznij pracować ASAP, doświadczenie i umiejętności są nie do przcenienia, i można je zdobyć tylko poprzez pracę
", a widza cóż zawsze można odpalić dokumentację

* Oczywiście jest to przesada
To też
* Czy też braniem udziału
@Yakooo to co pisze @Captcha-- to sama prawda, nie zaprzątaj sobie głowy tym, że czegoś nie wiesz czy coś, musisz zacząć i nie ma innej drogi. Jeśli masz blokadę ze wiesz mało to paradoksalnie coś już wiesz i to wystarczy
@kaaban po prostu czuje że jest znacznie więcej osób które ogarniają mimo wszystko lepiej. I trochę obawiam się że pójdę i będę takim outsiderem
@Yakooo na pewno jest dużo osób, które ogarniają lepiej i drugie tyle, które ogarniają gorzej. Zanim ktokolwiek cię weźmie czeka cię rozmowa i uwierz, że twój przełożony będzie dokładnie wiedział czego dokładnie się po tobie spodziewać. Nie daj się zahamować przez syndrom oszusta, na który cierpią zresztą wszyscy we wszystkich branżach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Captcha--: weź pod uwagę, że kiedyś było o wiele łatwiej się dostać. Teraz na staż wymagają umiejętności juniorskich, bo jest 100cv na jedno miejsce xD

@wetorek2: 4 lata temu rynek był już zapchany, większym problem dziś jest koronka i cięcie etatów, ale to też pewnie nie jest generalna zasada.
@Captcha--: też jest. Mam teraz taką sytuację, że mam 6 miesięcy expa komercyjnego, parę projektów w cv i nie mogę znaleźć stażu(chcę zmienić firmę na lepszą niż Comarch) w Krakowie bo po prostu nie ma żadnych ofert ogarniętych xD