Wpis z mikrobloga

Pograłem sobie w #wow #worldofwarcraft podczas darmowego weekendu. I napiszę kilka zdań jako weteran tej gry.

1. Po wbiciu 50 lvla, zrobieniu wszystkich dostępnych raidów (RF) z wyjątkiem 2 ostatnich Ethernal Palace i Walking City i dungeonów na heroicu nie ma nic do roboty, w porównaniu z poprzednimi dodatkami. Dungeony nudne, bez polotu, ba bardziej męczące niż wszystkie poprzednie razem wzięte.

2. Główne miasto Alliance, Boralius czy jakoś tak to najgorsze, najmniej czytelne miasto w jakim byłem, BA! Nawet w Undercity łatwiej się odnaleźć. Najgorsze miasto EVER!

3. Spodobała mi się ta misja gdzie budowało się swoją bazę i atakowało horde w Arathi Highlands, tak samo nawet spoko były te misje gdzie w 3 osoby płynęło się na jakąś wyspę, ale znając życie po kilku razach staje się to nudne i monotonne.

4. PVP bez zmian, tak samo nudne jak kiedyś.

5. Jedyny plus jest taki, że mogę porobić sobie stare raidy swoim hunterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Stworzyłem nową postać i zagrałem na tej nowej wyspie (nazwijmy to Rookgard), nie powiem, dla nowych graczy ok. Fajna nauka, ale potem gracz zostaje wrzucony do nowej krainy i bum. Ujowa, słaba kraina bez polotu. Brak dostępu do klasycznych dungonów.

7. No i ostatnia rzecz, nosz kurrr chyba jakiś debil wpadł na zayebiscie debilny pomysl zeby zrobic lvl squish. PO JAKIEGO UJA! Rozumiem stat squish ale lvl? PO CO?

#gorzkiezale #gry
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo by to wyglądało komicznie po pewnym czasie, zresztą nie wiem jakby miał wyglądać mocny stat squish bez level squisha.


@kylasek: to akurat zrobili w wod, miales 100lvl i 30k dpsu zamiast miliona jak w pandach xd
  • Odpowiedz
@algus: do wielu rzeczy się można przy tym dodatku przyczepić ale akurat do raidów ciężko. Każdy dodatek dodatek miał jakieś słabsze raidy a jednak te w bfa w przeciwieństwie do innych aspektów trzymały równy poziom i to przyznaje zarówno większość graczy jak i wyścigi o WF gdzie gildie musiały jednak trochę posiedzieć a nie zbic na b---ę jak 1 raid legionu czy wotlkowy naxxramas
  • Odpowiedz