Wpis z mikrobloga

Pograłem sobie w #wow #worldofwarcraft podczas darmowego weekendu. I napiszę kilka zdań jako weteran tej gry.

1. Po wbiciu 50 lvla, zrobieniu wszystkich dostępnych raidów (RF) z wyjątkiem 2 ostatnich Ethernal Palace i Walking City i dungeonów na heroicu nie ma nic do roboty, w porównaniu z poprzednimi dodatkami. Dungeony nudne, bez polotu, ba bardziej męczące niż wszystkie poprzednie razem wzięte.

2. Główne miasto Alliance, Boralius czy jakoś tak to najgorsze, najmniej czytelne miasto w jakim byłem, BA! Nawet w Undercity łatwiej się odnaleźć. Najgorsze miasto EVER!

3. Spodobała mi się ta misja gdzie budowało się swoją bazę i atakowało horde w Arathi Highlands, tak samo nawet spoko były te misje gdzie w 3 osoby płynęło się na jakąś wyspę, ale znając życie po kilku razach staje się to nudne i monotonne.

4. PVP bez zmian, tak samo nudne jak kiedyś.

5. Jedyny plus jest taki, że mogę porobić sobie stare raidy swoim hunterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Stworzyłem nową postać i zagrałem na tej nowej wyspie (nazwijmy to Rookgard), nie powiem, dla nowych graczy ok. Fajna nauka, ale potem gracz zostaje wrzucony do nowej krainy i bum. Ujowa, słaba kraina bez polotu. Brak dostępu do klasycznych dungonów.

7. No i ostatnia rzecz, nosz kurrr chyba jakiś debil wpadł na zayebiscie debilny pomysl zeby zrobic lvl squish. PO JAKIEGO UJA! Rozumiem stat squish ale lvl? PO CO?

#gorzkiezale #gry
  • 23
@algus:
1. Zajebiście zrobiłeś poziom trudności dungeonów i rajdu który jest w stanie zrobić średnio ograny szympans i mówisz że są bez polotu, no są bo żadna mechanika na w/w poziomie trudności nie ma znaczenia i nawet karkana w zielonym gearze nie zabije.
7. po to że jak nowy gracz wchodzi do gry to go odstrasza wizja wbicia 120 lvli aby zobaczyć o co w grze wchodzi, wow to typowy end
@Sebus_PL: Czy ja wiem? Raz do roku, no może co 2 lata wbijam sobie na jakis priv gram 2/3 tygodnie może miesiąc i mam dość wowa na kolejny rok, i tak w kółko xD Ostatnio grałem na wow freakz i mimo wielu bugów serio podobał mi sie Legion, ale bfa? straszna kupa ( ͡° ʖ̯ ͡°) I nie mam zamiaru tam się pojawiać, FOR THE ALLIANCE (
@algus: nawet nie przeczytałeś konceptu blizzarda na nowy system lvlowania ale i tak porównujesz wowa do tibii gdzie w tej drugiej grinduje sie lvl w nieskończoność wez jeszcze wowa do poe porównaj czy innego hnsa xD, albo do wyscigowki, wyglad bossow to kwestia subiektywna nie kazdemu przypadnie do gustu nie nie oznacza ze bossy byly zle zaprojektowane, jak najczesciej to bywa oceny rajdow wystawiaja ludzie ktorzy ich nie zrobili bo rdf
@algus: od razu po wyjściu z tej wyspy masz dostęp do chromie time i wybierasz ekspansje w której chcesz expic -.- to jest super sprawa.

Dzięki lvl squisch nie masz zastoju aż tak, że przez 10 lvli np. nie nauczyłeś się spella... zresztą o co się tu czepiać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairoht: No nie czytałem, tutaj muszę się przyznać, ale to chyba normalne że dla kogos kto wychował się na tbc/wotlk takie zmiany są rakiem i zepsuciem gry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może masz rację, RF jest dla debili, ale w związku z brakiem gildii i ograniczonym czasem tylko to mi zostało. No dobra walka z Janą była spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@algus: Poprosru gra ci sie znudzila i szukasz argumentow zeby pokazac jaka ona jest be i ,ze kiedys bylo lepiej.
Leca standardowe teksty “to jest nudne jak bylo, to jest zle”, brakuje tylko “to jeszcze ktos gra w WoWa?”

Po plusach widze ,ze malo osob podziela twoje zdanie :p

Ten komentarz tez mozesz usunac jak poprzedni xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xemioza: No właśnie gra mi się nie znudziła. Jak już wyżej napisałem, raz na jakiś czas zagram sobie i bawię się świetnie.

No i dobrze, po to napisałem to by usłyszeć wasze komentarze i może kiedyś zmienię zdanie. Na chwilę obecną zmiany wprowadzone w bfa i prepatchu nie podobają mi się, wyraziłem swoją opinię i jak ci sie ona nie podoba to spoko ¯\_(ツ)_/¯ Jeszcze żyjemy w wolnym kraju.
@algus: Znajdź gildię, odczuj jaka jest różnica między raidami wyższego poziomu a starymi. Robienie dungów na niskim poziomie i potem mówisz że są nudne? Ja Ci powiem że właśnie stare dungi były nudne i bez mechanik. Zrób je może na M+ chociaż.
Masz też multum xmogów do wyfarmienia, achivy do roboty, loremastera do zrobienia, repe farmić. Możesz robić tu wszystko co robiłeś na prywatnych serwerach, a nawet więcej tylko potrzeba chęci.
@algus: Jeszcze z tego co widzę wszystkie te rzeczy sam robisz, znalezienie gildii albo przekonać kolegów aby spróbować dłużej grać na globalu to na pewno już inaczej będzie Ci się grało.
@algus:

Co jeszcze zostało mi to zrobienia poza 2 raidami?

Zrobienie tych samych raidów na innym poziomie niż LFR XD
Kto by się spodziewał, że najprostsza wersja i to dodatkowo raidów nie z końca dodatku będzie nudna jak wszyscy już z outgearowali te raidy, gdzie obecnie większości mechanik tych bosów co zabiłeś praktycznie nie trzeba znać bo można po nich przejechać czystym dpsem.

Główne miasto Alliance, Boralius czy jakoś tak to
@Xemioza: Dazar'alor jest zwyczajnie bardziej rozwleczone niż Boralus, dodatkowo w Boralus wypełniacze są poza użytecznymi częściami miasta a w Dazar'alor są w jej środku, pomiędzy częścią z piramidką (portale, profki, hs, bank, pve chest) a częścią dolną (statek z misjami, ekspedycje, warfronty). Dodatkowo fly pointy w obu strefach i PvP "poza" miastem.
@algus: Już przy pierwszym punkcie złapałem się za głowe
1. Gościu ten dodatek to istny grind jeżeli chcesz grać endgame(ofc teraz prepatch to juz wiele systemów jak korupcje nie działa). Jest tyle do roboty jak nie chcesz być w tyle, że to masaskra. Teraz oczywiście w prepatchu i tak jest catch up system ale niektóre rzeczy dalej musisz farmić. Ludzie jeszcze niedawno na 8.3 porzucali gre bo było tyle do roboty