Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co zrobilibyście na moim miejscu . Mam 32 lata regularnie chodzę na siłownię , tenis , rower , basen , kitesurfing , góry czasem golf rzadko polo . W zimie narty . Mam mieszkanie , zaczynam budować dom ( bez kredytów ) , mam samochód terenowy (używam do wypadów w góry lub na narty ) jeden duży wygodny sedan i jeden mały kabriolet dla zabawy ( przedlifotowa Z4) . Od 7 lat inwestuje na giełdzie i tak naprawdę tylko tym się zajmuję , nie pracuje na etacie , w życiu nie byłem w biurze . Obecnie jestem na etapie że w tygodniu poświęcam na pracę jakieś 5-10 godzin i zarabiam dzięki temu ok 2-6k USD tygodniowo ( duża rozbieżność wynika oczywiście z barwności notowań ).

To po krotce zarysowane moje życie ( nie wspominam o ludziach tj przyjaciołach i rodzinie bo mam ich ale od urodzenia nie przywiązuje roli do relacji między ludzkich , w ogóle minna nich nie zależy , utrzymuje je jedynie dla spokoju ducha osób które mnie otaczają , aby zachować pozory normalności ).

Do sedna : nie mam już co robić w życiu , podstawowe potrzeby (wg odgórnych standardów ) mam zapewnione po trzykroć i niestety zaczynam popadać w nudę i otępienie , co można robić w życiu ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa7ab22059df8000aaa1a8d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 110
To po krotce zarysowane moje życie ( nie wspominam o ludziach tj przyjaciołach i rodzinie bo mam ich ale od urodzenia nie przywiązuje roli do relacji między ludzkich , w ogóle minna nich nie zależy , utrzymuje je jedynie dla spokoju ducha osób które mnie otaczają , aby zachować pozory normalności )...


masz odpowiedź