Wpis z mikrobloga

Utrata zapachu i smaku przy covid-19 to chyba najbardziej #!$%@? rzecz która mnie spotkała. Jakie moce to daje? Już mówię:
- możesz się zaciągnąć octem
- nie śmierdzi jak robisz kupę
- możesz jeść tylko chleb albo ziemniaki z cebulo i oszczędzać na jedzeniu
- nie trzeba się myć bo nie śmierdzisz

Polecam każdemu

#koronawirus #kwarantanna #gotowanie #heheszki
  • 116
  • Odpowiedz
@fuuYeah: jeżu, jakie to prawdziweeeeee ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Octu to nawet się napiłem robiąc czosnek w occie i prawie żadnych doznań. To samo z whisky, wchodziła niemalże jak woda.
  • Odpowiedz
@fuuYeah: szedłeś na test? U mnie w pierwszy dzień stan podgorączkowy 37,2 przez jeden wieczor. Drugi i yrzeci dzień ból pleców w górnej części. Czwarty zerowy węch ocet/bimber nic. Smak został w 100%. Dzisiaj 6 dzień. Póki co nic więcej poza brakiem węchu .
  • Odpowiedz
@fuuYeah: @tikej: @InsaneMaiden: a jak u Was z uczuciem niemocy? Mnie tylko gardło boli i 37 stopni mam trzeci dzień, dzisiaj natomiast mam problem z utrzymaniem telefonu w ręce. Dziwne uczucie bo nie czuję się chora tylko potwornie, potwornie słaba. Mam nadzieję, że to szybko przejdzie :(
  • Odpowiedz
@fuuYeah: u mnie nie ma zapachu i smaku już 2 tygodnie. Jak coś jest słone czy gorzkie czy kwaśne to czuję szczypanie na języku, ale nic poza tym. Trochę się cykać zaczynam czy to kiedykolwiek wróci.
Ale za to pringlesy salt&vinegar mogłem na luzie zjeść :D
  • Odpowiedz