Wpis z mikrobloga

Utrata zapachu i smaku przy covid-19 to chyba najbardziej #!$%@? rzecz która mnie spotkała. Jakie moce to daje? Już mówię:
- możesz się zaciągnąć octem
- nie śmierdzi jak robisz kupę
- możesz jeść tylko chleb albo ziemniaki z cebulo i oszczędzać na jedzeniu
- nie trzeba się myć bo nie śmierdzisz

Polecam każdemu

#koronawirus #kwarantanna #gotowanie #heheszki
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuuYeah przez pierwsze dni piłem bardzo dużo a na drugi dzień bez kaca cudowne uczucie, przestałem pić w 5 dniu jak obudziłem się z okropnym bólem głowy i wtedy smak i zapach powrócił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@fuuYeah: Właśnie się zastanawiałem jak to jest np. z wódą, czy choćby z #!$%@? ostrymi sosami na poziomie kilku milionów SHU. Można w miarę bez problemu walić takie rzeczy, które normalnie wypalają ci ryj i wnętrzności?
  • Odpowiedz
@fuuYeah: ja przez brak węchu miałem wrażenie że oddycham strasznie czystym powietrzem, jakoś tak rześko było. Po powrocie węchu mam wrażenie, że to powietrze którym oddychamy jest strasznie zanieczyszczone
  • Odpowiedz
@Kalypsoo: Jakie miłe słowa.. Nie każdy lubi jak mu wypala paszczę na wylot. Ja osobiście nie przepadam.
A napisałam o tym dla zobrazowania jak ogromna utrata smaku była.
  • Odpowiedz
@fuuYeah: No z tym smakiem i węchem niezła sprawa. U mnie wieczorem wszystko ok, a rano nie czułem najmocniejszych perfum jakie mam i z jedzenia czułem tylko czystą sól xD
  • Odpowiedz