Wpis z mikrobloga

Utrata zapachu i smaku przy covid-19 to chyba najbardziej #!$%@? rzecz która mnie spotkała. Jakie moce to daje? Już mówię:
- możesz się zaciągnąć octem
- nie śmierdzi jak robisz kupę
- możesz jeść tylko chleb albo ziemniaki z cebulo i oszczędzać na jedzeniu
- nie trzeba się myć bo nie śmierdzisz

Polecam każdemu

#koronawirus #kwarantanna #gotowanie #heheszki
  • 116
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fuuYeah: ja straciłem smak i węch z dnia na dzień. Żona po 4 dniach ma te same objawy. Wszystko doprawiamy na oko a jak się dziecko zwali w pieluchę to dopiero wiemy jak już ma na plecach. Trzeba ustawiać przypomnienie na telefonie żeby go sprawdzać. Ostre przyprawy albo mocna wódę czuje bo pali w gardło ale smaku zero.
  • Odpowiedz
Mi się udało wymyślić szatański plan polegający na namówieniu różowego do spustu w usta, skoro nic nie czuje ale chwilę po tym jak jej to zasugerowałem wszystko wróciło do normy. Myślicie że ściemnia?
  • Odpowiedz
@fuuYeah: U mnie bardzo powoli po 4 dniach straciłem w 99%, minął już tydzień i powoli odzyskuje, smak i węch. Co ciekawe węch jakiś tam miałem albo bardzo osłabiony tylko mocna rzeczy rozpoznać mogłem. Cały czas rozróżniałem natomiast słodki, kwaśny, słony gorzki. A i spokojnie benzynę ekstrakcyjną mogłem rozpoznać. Kebab oczywiście całkowicie bez smaku nigdy takiego nie jadłem, fuu. Ogólnie miałem taki dziwny posmak jakby jakiś lek śmierdzący, posmak chemii,
  • Odpowiedz
@fuuYeah: młodego kupa nie śmierdzi, a jak ją zrobi to nie trzeba zmieniać pieluch bo nie czujesz że zrobił. Ja mialem połowiczną utratę, po próbie zjedzenia ząbka czosnku na prośbe zony malo sie nie porzygałem.
  • Odpowiedz
Utrata zapachu i smaku przy covid-19 to chyba najbardziej #!$%@? rzecz która mnie spotkała


@fuuYeah:
Witam w świecie ludzi z polipami zatok nosowych. Nie czuję zapachów od >3 lat. Miałem mieć operację w tym roku...
  • Odpowiedz
@fuuYeah: moje nowe moce trochę mniej spektakularne, bo się jednak myje :D I jak wącham rano koszulkę to ona dalej nie jest jeszcze do prania mimo, że chodzę w niej drugi tydzień oraz normalnie ze smakiem wcinam naleśniki ze skwaśniałym mlekiem ( )
  • Odpowiedz