Wpis z mikrobloga

@DigitalStarGirl: Czyli zadowolona z zakupu :) W ile Ci przyszło z tego Scana? Dobrze wiedzieć, że kolejny legitny sklep z UK. Ja na razie pogrywam w Dead Hungry - mega wymagające gotowanko :D Ten Pavlov z tym modem wygląda bardzo podobnie do Crisis VRigade, który też na początku mnie bardzo wciągnął.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peter_Mountain: różowa która zamówiła dzięki wam, cykala się że rozwalony czy coś przyjdzie. Karton tak zajebiscie zabezpieczony ze tym rzucać mogłem. Pavlov na ttt niesamowicie wciągnął nas obydwoje. W Black Friday bierzemy dobrego kompa i wtedy jakiś router 5ghz do grania ze steama
@ReevoX: możesz coś wiecej napisać, czym quest 2 odstaje od takeigo Rift S czy Vive Pro
jeśli podłącze go po kablu bądź virtual desktop i odpale takiego Walking Dead, czy Half Lift Alyx?
pytam z ciekawosci bo technicznie kontrolery ma nowoczesne, a i rozdzielczość ekranu nawet większą niż dużo droższy index?
@arcpl: Odpalisz te gry, o ile komp ci je odpali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak podłączysz Questa 2 na kablu czy przez wifi, to obraz masz skompresowany czyli słabsza jakość gry i masz dodatkowo opóźnienia (latency).
@ReevoX: Wiesz, nie będę się spierał bo na swój zestaw gogli czekam, aczkolwiek usb C 3.2 gen2 jest dużo nowocześniejsze niż display port czy hdmi w teorii ma większe możliwości Jak VirtualLink specjalnie pod VR
Technicznie złącze w oculusie ma waszystko to co powinno mieć, problem taki że obecnie w fazie Beta Oculus Link ma ograniczoną przepustowość, a virtual desktop możliwe widoczne opóźnienia.
@ReevoX Co do możliwości komputera, wymieniałem w zeszłym roku bez karty graficznej. Mam Ryzen 7 3700X z dziadziałym już GTX 1070, ale sądze że przebiduje na nim 2021
@arcpl: Ale stary, Questa 2 podpinasz tylko pod 1 USB 3.0!.
Indexa czy hp reverb g2 podpinasz pod USB 3.0 I DISPLAY PORTA, bezpośrednio do karty graficznej... Nawet na logikę można wziąć, że na pcvr przesył danych jest lepszy