Wpis z mikrobloga

No tak, matematyka i historia widocznie nie są mocną stroną anarchistów ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@TenTypZez: Nic poza byciem #!$%@? nie jest mocną stroną anarchistów xD
  • Odpowiedz
@Gaku745 z tego że ludzie chcą mieć więcej od sąsiada.miales ostatnio eksperyment czegoś takiego w USA i wyszło że raz dwa znajdzie się największy gangusa który będzie chciał zarządzać. Nie da się mieć grupy gdzie wszyscy są liderami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaku745: a co powiesz jak w seattle zbudowali sobie tą swoją komunę w parku i po jakimś czasie jeden gangsta rap murzyn zaczął paradować z bronia mówiąc że on tu rządzi a kto nie słucha to #!$%@?? Na drugi dzień miał już zwerbowanych ludzi... Hmm czy dalej myślisz że komentarze wyżej ludzie się mylą?
  • Odpowiedz
@szczekacz666: No ludzie, żeby wyznawać anarchizm trzeba mieć inherentne braki funkcji poznawczych, prawdopodobnie wrodzone i nieuleczalne. Im się tego nie da wytłumaczyć, ślepemu kolorów też się nie da. Oni zawsze powiedzą że to nie był prawdziwy komunizm, nie był prawdziwy anarchizm, urojenia takie same jak płaskoziemcy.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Nic śmieszniejszego dzisiaj nie widziałam.
Kapitalizm ma swoje wady i to ogromne. Dostrzegam je jako ekonomista z wykształcenia.
Ale uważanie, że jak się wprowadzi anarchokapitalizm to nagle będziemy równi, pod równymi rządami jest xDDDDDDD Nic się nie uczycie z historii.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Tak bo po pierwsze mam wtedy cel a po drugie mała bo mała ale jednak szansa na osiągniecie a w anarchizmie/socjalizmie/jakimkolwiekinnymizmie mam 100% pewność ze tego bogactwa nigdy nie będę miał i skoro wiem ze każdy i tak musi mieć tyle samo to po co mam pracować
  • Odpowiedz
@Gaku745: U zwierząt takich jak ludzie istnieje też coś takiego jak dobór naturalny.
Samice wybierają takiego samca, który zapewni jej potomstwu najlepszy zestaw genów (jest najzdrowszy) i da największe szanse przetrwania. Co w praktycy oznacza, że samiec będzie dostarczać różne zasoby w czasie gdy samica będzie w ciąży i będzie ją bronić przed niebezpieczeństwem, a także zanim potomstwo osiągnie samodzielność będzie te zasoby zbierał również dla swojego potomstwa.
Dla samca
  • Odpowiedz