Wpis z mikrobloga

@vevnx: AC i SMO to w używkach koszt około 300-320 zł. dodatkowo jeszcze dwie inne gry. Zobacz ile używki kosztują. Zobacz co Ci się bardziej opłaca. Konsolę, używkę warto obejrzeć jednak osobiście, włączyć itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vevnx: Ja bym brał. Mogę cię ubezpieczyć na wypadek jakby używane pady driftowały, ponieważ zajmuję się darmową naprawą tej wady fabrycznej.
@vevnx: chyba nie rozumiesz tych pojec xD userscore jest na metascore i jest wazniejszy niz meta, bo meta jest od czasopism i recenzentow ()

Ja ci dobrze radze, ale chcacemu nie dzieje sie krzywda co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@peterr767: tak szczegolnie, ze wrzucam najwiecej contentu i najwiecej promocji, no ale idiotow nie sieja tylko sie rodza... nawet cie nie kojarze wiec jestes pewnie nikim ¯\_(ツ)_/¯

@vevnx: zelda jest slaba, niektorym sie podoba. Ty moze kup jakakolwiek gre najpierw potem bedziemy sie smiali. Na ta chwile cenne rady zachowaj dla siebie, bo to ty zadajesz durne pytania na tagu (°°
@Hugenot111: @vevnx: Cóż, mam podobne doświadczenia co @HHHHHH: - na Switchu poza kilkoma grami (Zelda, Odyssey) nie ma w co grać o ile nie jesteś fanem indyków. Serię Pokemon pozostawię bez komentarza, bo też byłem na nią napalony jak 16-latek na pierwszy seks bazując na nostalgii z dzieciństwa, ale niestety bardzo szybko przyszło zderzenie ze ścianą gdyż te gry są monotonne, nie stawiają żadnego wyzwania i w zasadzie można
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imler1th: Switch to właśnie konsola dla ludzi którzy lubią indyki, kochają Pokemony lub Mario.
Lekka i przyjemna rozgrywka którą można zabrać w plecaku ze sobą.
Myślę że mało kto kupuje Switcha żeby grać tylko w Wiedźmina czy DOOMa xD
@Hugenot111: Tak, tylko jak zagrasz w Pokemony to zobaczysz, że to średnia rozrywka - Mario Odyssey jest super, Zelda BotW też super, ale pozostałe gry niestety nie dorównują im jakością rozgrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imler1th: Ja właśnie czekam na kuriera z moim nowym Switchem i wiem że w życiu nie zagram w żadne Pokemony xD ale wiem też że sprzedają się w milionowych nakładach więc ludzie je lubią.
Wiem że Ring Fit, Diablo, Zelda i Animal Crossing zajmą mi setki godzin:)
@yeloneck ty masz jakiś fetysz gówna widzę XD. I dzięki twojemu wpisowi tu przynajmniej zrozumiałem skąd u ciebie te zaburzania osobowosci. No nie każdy był akceptowany to fakt
@yeloneck jak ktoś ma na coś alergie to tego unika. Ale ty masz zaburzenia, i próbujesz się dowartościować, brak akceptacji, konkubent no nie masz lekko to prawda XD współczuję.
@yeloneck ty nie pamiętasz co wczoraj robiłeś idioto? Ale mam bekę z tego jak sobie pomyślę że się zdziwiles że ktoś ruchał w wieku 16 lat, jaki ty musisz być #!$%@? emocjonalnie XD
@roman106: wcale mnie nie dziwi, że nie zrozumiałeś czego dotyczyła moja odpowiedź. Nie przejmuj się, może jeszcze kilka punktów w IQ dozbierasz. Twoje pojazdy i sposób pisania wskazują na to, że właśnie masz 16 lat, no chyba, że jesteś taki opóźniony, ale to już nie mój problem.