Wpis z mikrobloga

**Wpadłem na świetny pomysł, skoro są zajęcia online to przecież jeden nauczyciel może prowadzić zajęcia dla wszystkich uczniów w Polsce a tym samym można wyrzucić z pracy 99% nauczycieli i pozamykać szkoły na stałe a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na szpitale ¯\_(ツ)_/¯**

Wpadłem na pomysł podczas palenia porannego papierosa, jednak są jakieś zalety palenia xD

#szkola #koronawirus #internet #szpital #elearning #pieniadze
Lesrley - **Wpadłem na świetny pomysł, skoro są zajęcia online to przecież jeden nauc...

źródło: comment_16045680586VZfKXZW4mSoki4ucebejc.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Morritz: No tak, można otworzyć jedno centrum obsługi w Warszawie gdzie by sprawdzali jakieś testy online i tyle. Mamy 500.000 nauczycieli w Polsce! z tego może z tysiąc byłby potrzebny.
  • Odpowiedz
@Lesrley: najlepiej to zostawić obecną ilość ale obciąć etaty i ustandaryzować jeszcze bardziej proces nauki, że nauczyciel nie przygotowuje materiałów na standardowych lekcjach oraz sprawdzianów
  • Odpowiedz
@rafall94: Ale to było całkowicie co innego, to mają być zajęcia online prowadzone w jedynej otwartej szkole w Polsce do której zatrudniamy najlepszych nauczycieli z kraju.
  • Odpowiedz
@Morritz: Nauczyciele i tak rozsyłają gotowe prace i sprawdziany które są w internecie od 10 lat, prace które dostaje od nauczycieli wpisuje w googla i mam to samo w pdf - załączone 10 lat wcześniej xD
  • Odpowiedz
@Lesrley: Ja jestem za. Moj ojciec jest nauczycielem i zarabia wiecej na korepetycjach niz na etacie. Podejrzewam, ze wtedy udzielalby korkow caly dzien, bo 90% uczniow nie potrafi uczyc sie sama jak nikt nie stoi nad nimi z batem.
  • Odpowiedz