Chcialem sie wyżalić. Laska od roku po kilku latach znajomości nie chce ze mną gadać a ja dalej jak debil codziennie o niej mysle. Ehhhhhhhhh #przegryw

rafall94


źródło: comment_1624111400zvh046xFKmZM6SrmOnYLae.jpg
Pobierz
źródło: comment_1624111492gBYcyIuPw1Fa2yCJMLT4qZ.jpg
PobierzRocznica
od 15.11.2025
Mikroblogger
od 28.10.2020
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking