Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#fut

Zagrałem sobie kilkanaście mieczyków po patchu nr 4 i straciłem totalnie nadzieję. Ta gra (pod względem gameplay'u, bo mnie tylko to interesuje w każdej fifie) to straszne dno. Podania - syf, gra w obronie - beznadzieja, gra w ofensywie - smutek. Brak jakiekolwiek balansu, statystyki podań, strzałów, fizyczności - na #!$%@? one w ogóle są? Strzały z daleka nie istnieją więc nawet pobawić się Lewym nie ma jak. Pace, laga prostopadła i liczyć że obrona przeciwnika puści taką piłkę, odbije się do nóg napastnika albo napastnik przebiegnie przez obronę z piłką. Gram sobie gówno składem w 3 div i mam non stop to samo - przegrywam mecz 7-1, następny mecz wygrywam 7-1, 90% goli to jakieś randomowe farfocle, albo lagi prostopadle, zero fun. Już pomijając działanie samej gry i delay'u, to i tak jest nieprzyjemnie w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
@BooB: jest tragicznie dziś 5 meczy 5 zwycięstw ale ta gra jest tak męcząca że masakra taniec z piłką na lodzie tu nawet wygrane nie dają satysfakcji dobrze że w tym roku tylko dla zarobku to kupiłem ale nie wiem jak można zagrać w 2 dni 30 meczy podziwiam tych ludzi
@oka1983: jak ja wygrywam ostatnio to myślę sobie czy mi kur gra nie pomaga bo klikam byle co i wszystko wpada a następnym meczu dostaje po dupie staram się i słupki poprzeczki nikt mi nie powie że to uczciwa gra