Wpis z mikrobloga

Na początku marca byłem w #usa i widziałem Trumpa krzyczącego w TV, że żadnego koronawirusa nie ma, jest tylko spisek demokratów przeciw jego osobie. Każde niepowodzenie podsumowywał w ten sam sposób, jako spisek całego świata przeciwko niemu. Jego retoryka jest elastyczna i niepoparta żadnymi argumentami. Elastyczna, bo Trump preferuje instytut danych z dupy, a argumentów nie ma, bo nie jest wybitnym intelektualistą, jest po prostu cwaniakiem.

Wybór takiego oszołoma, to tragedia dla i tak sukcesywnie wymierającej w Stanach klasy średniej.
Od paru lat obserwuje na świecie rosnący kult głupoty, przeszło sto lat temu było podobnie. Quo vadis Europo?
#wybory #polityka
  • 14
Od paru lat obserwuje na świecie rosnący kult głupoty, przeszło sto lat temu było podobnie. Quo vadis Europo?


@bangshespregnant:

Najwyraźniej od czasu do czasu zbiera się nowa fala ignorancji. A ta aktualne jest wspaniale podlewana paliwem mediów błyskawicznych.
@technojezus: @Kantar: nie wiem jaką styczność mieliście z USA, ale z moich doświadczeń wynika, że skrajna lewica u nich to taki odsetek ludzi, jak u nas muzułmanie. Margines. Zamiast tego są miliony czarnych i Latynosów żyjących w skrajnej biedzie, bez dostępu do usług publicznych na jakimkolwiek poziomie. Trump swoją polityką powoduje coraz głębsze podziały i coraz większa biedę.
nie wiem jaką styczność mieliście z USA, ale z moich doświadczeń wynika, że skrajna lewica u nich to taki odsetek ludzi, jak u nas muzułmanie. Margines.


@bangshespregnant: hmmm jakoś nie widziałem w Polsce aby muzułmanie #!$%@? miasta jak to robi blm w USA. Dodatkowo wyzywanie Trumpa od rasisty czy faszysty co jest totalnym odlotem.

Teraz zobaczysz jak wygra Trump co lewica, a już na pewno skrajna będzie robić. Protesty dziczy blm
@technojezus: O czym Ty mówisz, Murzyni protestujący w ramach BLM nie mają nic wspólnego z lewicą. Wyszli na ulice, bo są marginalizowani jako grupa społeczna i to jest statystyczny i ekonomiczny fakt, który został zbadany we wszystkie możliwe strony. Organizacje związane ze skrajną lewicą podłączyły się do tych manifestacji z takich samych powodów z jakich robią to na całym świecie wszelkie ugrupowania.
Wg mnie nie byłeś w Ameryce, bo nie rozumiesz
@bangshespregnant: bzdury to Ty piszesz na temat blm. Z Bandyty i ćpuna zrobili herosa na miarę bohatera narodowego, a czarnych którzy protestujący zabijali podczas protestów, którzy bronili swoich/innych budynków to w dupie mają.

Wg mnie nie byłeś w Ameryce, bo nie rozumiesz przyczyn dla których czarni wyszli na ulice.


Byłem 3 lata temu, miałem być też w tym roku ale covid
@bangshespregnant: no wyszli na ulicę bo przez przypadek zabili ćpuna i lewica zrobiła wielką srakę, jakby to Trump czy policja specjalnie czarnych zabijała. Poczytaj sobie o emerytowanym czarnym policjancie, który został zabity przez protestujących,bo ośmielił się bronić jednego sklepu.

Kilka lat temu zabito białą kobietę przez czarnego czy tam muzułmańskiego policjanta, też przez przypadek i były jakieś zameszki? Nawet burmistrz danego miasta mówiła, że to przypadek i nie można każdego czarnego/muzułmanina