Wpis z mikrobloga

Zawszę zastanawiam się czy coś ze mną jest nie tak czy żyje po prostu na innym świecie. Przez całe moje życie jestem nauczony że nie ma czegoś takiego jak przyjaźń/miłość bo po prostu to nie istnieje. Przez wszystkich ludzi będziesz #!$%@? gdy zajdzie taka potrzeba.Mam mnóstwo znajomych ,ale kiedy oni są? Gdy :
A)Znajomym się po prostu nudzi
B)Czegoś potrzebują
Nie zliczę ile razy okazywało się że ktoś mnie bardzo lubi, przypomniał sobie o mnie gdy akurat czegoś potrzebują. Mam grono znajomych z którymi się spotykamy ale już nawet nie wspomnę ile razy ktoś się wykruszył bo wiesz ... "Dziewczyna,dorosłe życie itd" ( ͡º ͜ʖ͡º) ... A co do miłości,dziwnym trafem ona znajduje się gdy już coś masz,masz jakąs sytuacje finansową, stabilność ale w 99% przypadkach ona nagle znika gdy pojawia się jakiś dołek życiowy.. Czy to jest norma w społeczeństwie czy coś ze mną nie tak?
#przegryw #milosc #zalesie #przyjazn #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comamtuwpisac: z tą miłością to chyba #!$%@? trafiłeś. U mnie było tak, że zastawialiśmy rzeczy w lombardzie żeby kupić papu a mimo to nasza miłość przetrwała.
Dzisaj jest mega dobrze i nadal uczucie nie wygasło.
  • Odpowiedz
@Ketonowy: Z całym szacunkiem ,ale wy jesteście opiowrakami nic nie łączy tak ludzi jak wspólna miłość do ćpania jakiejś substancji xD Nawet hipoteczny .
I przepraszam jeśli traktujesz to jako wyzwisko.
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: no takie jest życie. Ale taki jest każdy (mniej lub bardziej), również Ty, więc w czym problem? No chyba, że oszukujesz sam siebie, że wszyscy inni zadają się z ludźmi z egoistycznych przesłanek, ale Ty jeden robisz to "z dobrego serca" xd. Nawet to, że spotykasz się z kumplem, bo go lubisz i fajnie Ci się z nim gada, gdzieś tam u podstaw jest powodowane własną przyjemnością.

Miłość (romantyczna) to
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: tak wyglada dorosle zucie, plus czady szybkiego neta, netflix, hbo i inne, latwy dostep do wszystkiego. Najlepiej nie miec znajomych, szkoda czasu, co do milosci to juz na wlasny gust kto co uważa . Dla mnie jest przereklamowana, wole bolca co jakis czas
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: twoje podejście jest dobre, brutalne ale prawdziwe. Myślę tak samo jak ty, większość ludzi ma cie całkowicie w dupie nawet jeśli sami by tego nie przyznali, jak sam sobie nie weźmiesz to inni ci zabiorą. Jeśli ktoś ma w życiu kogoś kto na prawdę szczerze bezinteresownie się druga osobą interesuje i martwi to ma mega szczęście. A tak to na ogół ludzie mają się nawzajem gdzieś.
  • Odpowiedz