Wpis z mikrobloga

Transkrypcja - gniot majora

https://youtu.be/x7-ox_hW-mY - pozdrawiam Agnieszke z Białegostoku Dawida z Warszawy

Monolog wojtka na wersalce. Gada o pogodzie, grabkach, Agnieszce. Zwraca się do Agnieszki w formie męskiej.

M - no dzieńdobry o pogoda pada deszcz o właśnie o piersza zadzwoniła Agnieszka yyy z Białegostoku no porozmawialiśmy chwile ale ogołem właśnie Sławek dał i też pozdrawiam Dawida z Warszawy o mówił czy będziesz mógł mnie pozdrowić nonteraz troche sie rozpogziło bo byłem yy na dworze to przed wejściem to musiałem grabki wziąść i ale to jeszcze nie wyrzucone jest do śmietnika żeby bo liście pospadały z drzewa bo wcześniej deszcz padał już teraz przestał deszcz padać i tak to jest właśnie.
( długa pauza)
M - o właśnie mówiła Agnieszka prace zmieniła. To też jest taki ugułem okres ten wirus i ja ogółem co nawet mówiłem musiałem pozałatwiać pewne sprawy to po prostu no. To jak sie jest tutaj to chyba maski nie będe nakładał bo jak sie wychodzi jak nawet czy do sklepu nie do sklepu jakieś inne to po prostu maska kusi być a jak jesteś w domu to maski nie trzeba zakładać. Jak sie właśnie spotyka sie z ludzmi też musi mieć maska bo tak to właśnie jest. I właśnie jeszcze raz te Agnieszke bo prosiła bo kiedyś przyjeżdzała i listy tutej na skrzynkę swój numer podawała i. A i za i mówi
( pauza)
M - właśnie tak to właśnie bywa właśnie
( pauza)
M - już teraz to ogółem nie pada. No troche no troche przy tym przed wejściem troche ten a te liście to mokre to grabkami troche żeby po prostu nie nazbierało sie tyle. O sobie właśnie jeszcze o też właśnie Agnieszka no Agnieszko Agnieszko o tak powiem właśnie mówiłaś że miałaś coś sp s plecami miałaś no to życze ci dużo zdrowia
( pauza)
M - no sami ludzie widzicie. Bardzo dużo ludzi ugułem. Jest po prostu w domu bo nie wiadomo ile ta
( pauza pije napój Twist)
M - no jogurt. No godzina też taka o. Jesień. O i właśnie podałeś numer do mnie też miałeś o wypadek operacje na oko miałes
( pauza)
M - każdy coś a o bardzo dziękuje ogółem tesz bardzo dużo osób mówi czy z tobą wszystko jest w porządku czy zdrowy jesteś. Bardzo dziękuje że w jakiś sposób tesz mnie no niektóre osoby sie interesują jak to się mówi ale niektóre osoby po prostu
( pauza)
M - na przykur robić żebym ja poprostu no dobrze powiedział nawet że czy by będzie mógł dzwonić bo właś do kontaktu żebym napisałem no jest tak że no dużo teraz ten wirus bardzo dużo osób spędza ogułem czas w domu są różne ugułem rzeczy nie rzeczy też do zrobienia sami widzicie jak to jest. No i bardzo dziękuje że niektór

#kononowicz #kononowicztldr
  • 2
@Terkownik666: nawet nie wiesz jak ci współczuję, bo masz zajebiście ciężka robotę z tym wszystkim. ćpun ostatnio ma takie lagi i zawiechy że to masakra. Z jednej strony jego #!$%@?, z drugiej kontrola co tam grubas robi i czy przypadkiem nie trzeba go #!$%@?ć, no i jeszcze ten motoring w który ciągle zerka. Coś czuję że najbliższy nitrocug będzie potężny żeby od tego odpocząć w jakiś sposób.