Wpis z mikrobloga

Kochani, sporo ostatnio piszecie o dyskryminacji mężczyzn, o piekle mężczyzn, o braku zainteresowania płcią męską. Jak wiecie, moim konikiem są nowotwory, dlatego mam dla Was ciekawostkę.

Wiecie, kto jest inicjatorem i koordynatorem działającej od lat kampanii profilaktycznej przeznaczonej dla mężczyzn - Odważni Wygrywają? Kobieta.

A kto jest autorem pierwszego poradnika dla mężczyzn doświadczających nowotworu jądra? Tak, też kobieta.

Tu info:
http://www.mostnadziei.pl/o-fundacji/zespol-akademii/

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #movember #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #zdrowie #rak #prawamezczyzn
KRISSVector - Kochani, sporo ostatnio piszecie o dyskryminacji mężczyzn, o piekle męż...

źródło: comment_1604385798X0RYR7EfkBTzLKnmBNOguc.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
@Kowixx: Haha super. To w takim razie tak samo moznaby podsumować wszelkie próby dążenia kobiet do uzyskania praw. W końcu równość to nie 1:1, zamknąć mordy! (°°
  • Odpowiedz
Opisana przez OP inicjatywa jest jak najbardziej słuszna, ale chyba nie zmienia to faktu nieproporcjonalnego wydawania środków publicznych?


@Vertigo17: powiedz mi gdzie jako młoda kobieta mogę za darmo zrobić badania piersi? Bo mammografia jest finansowana dla kobiet powyżej 50 roku życia.
https://www.gov.pl/web/zdrowie/program-profilaktyki-raka-piersi-mammografia-

Te darmowe badania to dla wielu mężczyzn jeden z ważniejszych argumentów na dyskryminację. A jest zwyczajnie nieprawdziwy. Ile jeszcze takich waszych argumentów można obalić tak szybko?
  • Odpowiedz
Teraz to padłam jak przeczytałam, ze kobietom jest latwoej dostawać się do lekarzy i otrzymywać skierowania na badania XD
  • Odpowiedz
@KRISSVector: bo typowy polski facet jest typowym odzwierciedleniem mema NIECH KTOŚ. Niech ktoś się za mnie wstawi, niech ktoś się za mnie zbada, niech ktoś za mnie będzie walczył o moje prawa, niech ktoś za mnie zrobi kampanię informacyjną o męskich chorobach, niech ktoś posprząta, niech ktoś nakarmi. Zawsze niech ktoś i najlepiej niech tym kimś będzie kobieta, bo przynajmniej jak zrobi to źle to będzie można ponarzekać, że HE
  • Odpowiedz
@somskia: ze śmieszniejszych argumentów jakie niedawno czytałam o dyskryminacji mężczyzn w innym poście było, że mężczyźni od najmłodszych lat byli pogardzani bo musieli mieć WF w środku dnia bez dostępu do prysznica xD Tak, oczywiście tylko mężczyźni xD

@dobrzecisiewydaje co się dziwisz? Większość z nich to zapewne ludzie z rozbitych rodzin gdzie matka za nich wszystko robiła bo nie miała czasu na nauczenie ich jak zrobić coś samemu.
  • Odpowiedz
@Vertigo17:
Early results from a large study done in the United States found that annual screening with PSA and DRE did detect more prostate cancers than in men not screened, but this screening did not lower the death rate from prostate cancer. However, questions have been raised about this study, because some men in the non-screening group actually were screened during the study, which might have affected the results.
A
  • Odpowiedz
A kto jest autorem pierwszego poradnika dla mężczyzn doświadczających nowotworu jądra? Tak, też kobieta.


@KRISSVector: WIadome że to mężczyźni mężczyznom zgotowali obecny los.
Tzn. no może nie do końca świadomie, bo genetyka bardziej i ta powalona walka testosteronów, ale jednak.

Mój wujek jakiś rok temu zmarł na
  • Odpowiedz
@chrominancja: Przecież to można znaleźć w kilka sekund na stronie NFZ, tu dla Małopolski:

https://nfz-krakow.pl/dla-pacjenta/programy-profilaktyczne/programy-profilaktyki-raka-piersi/mammobus/

Skoro tak super idzie ci obalanie argumentow ( ͡° ͜ʖ ͡°) to może ustosunkujesz się do kwestii wydawania środków budżetowych?

Rak piersi stanowił 41,7 % wszystkich nowotworowych programów profilaktycznych. Oprócz tego 20,16 % poświęconych było rakowi szyjki macicy i 16,8 % rakowi jelita grubego. Pozostałe programy to 21,34 %, wśród których
  • Odpowiedz
@InlandEmpire: Robi się coraz śmieszniej. Przecież nawet w cytowanym przez ciebie tekście jest wątpliwość co do metodyki i wiarygodności badania xD

However, questions have been raised about this study, because some men in the non-screening group actually were screened during the study, which might have affected the results.


I tacy ludzie mają prawa wyborcze (°°
  • Odpowiedz