Wpis z mikrobloga

Kochani, sporo ostatnio piszecie o dyskryminacji mężczyzn, o piekle mężczyzn, o braku zainteresowania płcią męską. Jak wiecie, moim konikiem są nowotwory, dlatego mam dla Was ciekawostkę.

Wiecie, kto jest inicjatorem i koordynatorem działającej od lat kampanii profilaktycznej przeznaczonej dla mężczyzn - Odważni Wygrywają? Kobieta.

A kto jest autorem pierwszego poradnika dla mężczyzn doświadczających nowotworu jądra? Tak, też kobieta.

Tu info:
http://www.mostnadziei.pl/o-fundacji/zespol-akademii/

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #movember #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #zdrowie #rak #prawamezczyzn
KRISSVector - Kochani, sporo ostatnio piszecie o dyskryminacji mężczyzn, o piekle męż...

źródło: comment_1604385798X0RYR7EfkBTzLKnmBNOguc.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
@KRISSVector: nic mnie tak nie triggeruje jak faceci mówiący o dyskryminacji mężczyzn. Jedyne osoby, które dyskryminują facetów, to inni faceci. Sami sobie taki los zgotowaliśmy. Mieliśmy władzę od zawsze xD ale męskie hehe instynkty, rywalizacja i dojeżdżanie innych najważniejsze.
  • Odpowiedz
@KRISSVector:

Wpis o nowotworach, Ty o czym innym.

Kolezanko, malo tu widze o nowotworach, za to bardzo duzo stawiania na piedestał kobiet jakby to jakies zawody byly. Kolejna osoba, ktora dala sie wciagnac w wojenke damsko-meską.
  • Odpowiedz
@BillyGugu: Gdzie stawiam kogokolwiek na piedestał? Pokazuję niebieskim, że jednak ktoś o nich dba, że tym razem kampanię stworzyła dla nich kobieta. Od dwóch lat robię tu wpisy o nowotworach i za każdym razem pojawiały się głosy, że nikogo nie obchodzi męskie zdrowie. Na moją propozycję stworzenia internetowej kampanii, słyszałam tylko wymówki. Pokazuje niektórym niebieskim, że nie zauważają takich rzeczy, jak to, że płeć przeciwna musiała zrobić kampanię, bo sami
  • Odpowiedz
@KRISSVector: rozumiem powod twojego wpisu jednak dalej twierdze, ze malo tu o nowotworach a wiecej wyliczania w czym kobiety sa lepsze od mezczyzn co niejako jest zapalnikiem/zaczepka do zlosliwych komentarzy uzytkownikow.
I zeby nie bylo, chwala za to babce, ze zwrocila facetom uwage na ich jajka jednak skoro to twoj konik- wypromuj wiedze na temat tego nowotworu na równi z informacją o pomyslodawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Więcej niż za pośrednictwem kobiet na nowotwory męskie ¯\_(ツ)_/¯
Wpisz Fundacje zwalczające raka szyjki macicy w google i pyk masz
Pierwsze Alivia - Fundacja Onkologiczna Założyciel: Bartosz Poliński
I lecisz dalej ale to ty w końcu jesteś specjalistą więc pewnie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BillyGugu: XD zrobiłem coś co robi 3/4 wykopków jak mam inne zdani niż oni, wszedłem na profil
I już wiesz że masz do czynienia z ,,bezstronnym" różowym dbającym o mężczyzn bo sami są na to za głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz