Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 366
Od marca zawsze jak jestem w domu to nasł#!$%@?ę stale częstotliwości pogotowia ratunkowego na odbiorniku szerokopasmowym. Chciałbym jedynie potwierdzić, że transmisja na tej stronce jest zgodna z tym co słyszę na radiu, to nie fejk.

Także jak słyszycie że "nie ma miejsc NIGDZIE" to niestety jest to smutna prawda.

#koronawirus
g.....i - Od marca zawsze jak jestem w domu to nasł#!$%@?ę stale częstotliwości pogot...

źródło: comment_1604363467XrC06X0tiqke2OJ9LaI9g7.jpg

Pobierz
  • 46
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Guttural: zdarzały się sytuacje że szpital nie przyjmował pacjentów ale to wynikało z zaplanowanych działań typu dezynfekcja, nie słyszałem takiej sytuacji aby wszystkie łóżka w Warszawie były zajęte.
@gumpa_bobi Z tego co mówią to nie problem infrastruktury tylko kadry i powodu są 2. Ilościowy i upadłych morale. Jedynie co mogli zrobić to powalczyć żeby lekarze zamiast unikać pracy to się do niej garnki, ale to i tak na granicy niemożliwego bo kto dobrowolnie się narazi mogąc tego łatwo uniknąć. A pierwsze to w pół roku nie da się uzupełnić ilości lekarzy o tyle ile by było potrzeba podczas takiego kryzysu.