Wpis z mikrobloga

Drugi raz w tym roku źle ulokowałem swoje uczucia. To znaczy ten pierwszy to się zaczął jeszcze w poprzednim, ale w tym #!$%@?ęło. Teraz nie jest tak brutalnie, bo nie zaszła ta relacja tak daleko, ale znoowu to samo, a nawet gorzej bo wspólni znajomi i częsty kontakt z tą osobą. A #!$%@?, ćwierćwieku na karku, a ja nadal zero postępów w sferze damsko-męskiej, za #!$%@? nie wiem jak to działa, jak wy się w te pary dobieracie. Zawsze jestem niewystarczający, za mało interesujący, zbyt brzydki, whatever, nadający się tylko na kolegę albo odrzucony po jakimś czasie. Co zrobić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depresja #zwiazki #samotnosc
  • 3
@Reaamu: No właśnie na siłę nie szukam. To wszystko się działo ot tak, bez mojego wielkiego parcia, desperacji. Ale o tak kończyło się tak samo.
@budep: "Nie szukaj na siłę" nie znaczy tyle co "siedź w swojej norze i rób to, co robiłeś do tej pory" mam nadzieję, że to rozumiesz. Pierwsza rzecz to zrób jakieś kroki by wyprostować swoje życie tam, gdzie sytuacja tego wymaga(finanse, zdrowie, traumy). Zacznij doskonalić siebie na wybranych płaszczyznach na tyle, na ile możesz bez wymyślania sobie wymówek. Naucz się rozmawiać z ludźmi i z nimi rozmawiaj, łap wspólne tematy, baw