Wpis z mikrobloga

@dwa__fartuchy być może czesto niepotrzebnie, ale jak wiemy Polacy to lekomani :D a czy wizyty przedstawicieli w aptece to dla Ciebie wartościowe spotkania czy raczej zawracanie gitary? ;)
  • Odpowiedz
@donszym: zależy jak ono wygląda. Lubię pytać o badania kliniczne danych produktów, więc zawsze na plus, jeśli mają czym się pochwalić. Natomiast nie lubię przyłażenia i wciskania jakichś pierdół albo dokładania do zamowienia rzeczy, których nie chcemy
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: a tak swoja droga, u kolegow po fachu zdarzaja sie sytuacje ze takiemu biednemu #!$%@? umęczonemu przegrywkowi z wykopu czy innego rakowiska odmawiaja sprzedazy neoazariny, bo od 3 miesiecy codziennie przychodzi? przy zalozeniu, ze jest kulturalny i nie robi problemow
  • Odpowiedz
w ogole to zachecam farmaceutow chcacych zarobic latwy pitos na priv, bo po tym jak uzytkowniczka @dwa__fartuchy chwile po dogadaniu warunkow finansowych za wypisywanie morfiny obrazila sie na mnie, gdy poprosilem ja o zdjecie bez ubran (ale ze szlafrokiem!), bez szlafroka na sobie, w celu uzyskania zaufania na poczatek wpspolpracy. pinionc szuka czlowieka z uprawnieniem do rozowych recept!
  • Odpowiedz
@asenjo: taki przewlekły kaszel to już sie kwalifikuje do porządnej diagnostyki :D
W mojej aptece uważa się, że jak taka osoba u nas nie dostanie to i tak pojdzie do innej apteki. A jak wiadomo, lepiej żeby u nas się sprzedawało, a nie gdzieś indziej XD

Różowych recept już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz