Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób zwiedzających #polska
Z jakich miast (ew miejsc) byliście najbardziej rozczarowani?

Dla mnie największą porażka był pomysł zwiedzania
#czestochowa #legnica #walbrzych - absolutnie nie ma tam nic godnego uwagi mimo ciekawych opisów w Internecie.
dopisuję do listy #chelm - miasto w samo sobie spoko (plusik za podziemia kredowe) ale w "kawiarni" na rynku nie ma gorącej czekolady, ale jest wódka i śledzik.

#zwiedzajzwykopem #podrozujzwykopem #podroze #polskiemiasta
  • 24
@modzelem: A tak, ten bar mnie miło zaskoczył. Przyjechałem tam głodny, więc zamówiłem frytki i pierogi, myśląc, że i tak będzie mało. Pierogi ledwo wcisnąłem ale i frytki się nie zmarnowały.
@cluiv: Reszel polecam. Nic tam nie ma (jakiś park, zamek i stare kamienice) ale jakąś fajną atmosferę ma to miasteczko. Szczególnie jesienią. Zimą fajnie jest w Giżycku, bo zupełne pustki na ulicach. Chciałbym tez kiedyś nad morze zimą pojechać pewnie też jest zajebiście.
@modzelem: Wałbrzych ma swój klimat, mi tam się podobało. Koty, menele i sztolnie :P I zamek Książ obok.

A rozczarował mnie ostatnio, prawie w Polsce, czeski Cieszyn. Polski fajniejszy.

@L3gion: Prawie wszędzie znajdziesz takie ulice. W Żywcu są fajne okolice zamku/pałacu/rynku, i park zamkowy/żywiecki
@modzelem: Hmmm mówisz, że w Wałbrzychu nie ma absolutnie nic do zobaczenia? Może źle szukałeś? Na terenie miasta znajduje się jeden z najważniejszych zabytków w Polsce, zamek Książ, trzeci pod względem wielkości zamek w Polsce. Wałbrzych chyba jest jedynym miastem w Polsce, na którego terenie leżą aż 4 zamki: Książ, Stary Książ, Nowy Dwór plus zamek Czetritzów. Plus do tego Stara Kopalnia, Palmiarnia należąca dawniej do Hochbergów, czy Muzeum Porcelany. Stare