Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano na lokalnych grupkach czytałem heheszki, że 3 typów stało pod moim kościołem w nocy bo dostali informację, że ma zostać pomalowany. Jakieś zdjęcia jak stoją itd. 150 komentarzy śmieszkując że bawią się w żołnierzy, że żałosne, że nikt nie niszczy kościołów i w ogóle hehe kretyni xDDD

Dzisiaj o 11 idę na mszę i co? Chodnik przed bramą kościoła (jakieś 200 metrów od samego budynku) cały w sprayu "To jest wojna!", na drzewie czerwone "S", tabliczka z nazwą parafii wisi ledwo na jednej śrubie, worki z pozbieranymi z terenu kościoła liściami wysypane na cały chodnik utrudniając przejście (a worki walają się po okolicy), mur, słupy, kosze i ławki dookoła obsrane w naklejkach ¯\_(ツ)_/¯

Wszystko na terenie miejskim, świeżo po remoncie. Powodzenia w zmywaniu czerwonego sprayu z szarej kostki i drzew. Kretynizm lewactwa nie przestaje mnie zaskakiwać.

Pod koniec mszy była modlitwa za Polskę, za strajkujących i prośba księdza o wybaczenie im.

#protest #strajkkobiet #bekazlewactwa
  • 54
@wojtas_mks: Fakt, może sobie w nocy puścili Konkwistę bo się nudzili i zagłuszyło to hałasy dewastacji.

Musicie lepiej zadbać o nagłaśnianie takich spraw. Mówisz że wieczorem się przejdziesz robić zdjęcia, a tu wszystko już będzie posprzątane i wyczyszczone. No co za niefart. Z takim brakiem determinacji to przegracie z Julkami.
Musicie lepiej zadbać o nagłaśnianie takich spraw. Mówisz że wieczorem się przejdziesz robić zdjęcia, a tu wszystko już będzie posprzątane i wyczyszczone. No co za niefart. Z takim brakiem determinacji to przegracie z Julkami.


@Stepanakert: Ale po co nagłaśniać? Posprzątać, pomodlić się, bez większego rozgłosu zerknąć wieczorami czy wszystko OK i tyle. Aż się znudzą lub zmądrzeją, że ktoś ich wykorzystuje do własnych celów.
@Azaajaszz: @bolczan: @swinkapl:

i gdzie ta fotka?

Nie czepiajcie się! OP jako prawdziwy liberalny konserwatysta™ używa wyłącznie uświęconych tradycją metod zapisu obrazu. Wy myślicie, że to tak łatwo w niedzielny wieczór wywołać dagerotypy? I jeszcze znaleźć kościół z otoczeniem pasującym do opisanego w przypływie antylewackiej weny, skombinować worki na liście, zamontować i zerwać tabliczkę etc. Miejcie trochę cierpliwości, niewierne lewactwo na wszystko chciałoby mieć natychmiast dowody!