Wpis z mikrobloga

@kociooka: Hipokryci chcą świętej Polski, z ochroną życia od poczęcia, żeby mieć poczucie mieszkania w wybranym przez Boga kraju. A gdy przyjdzie konieczność aborcji w ich rodzinie to sami jadą do Czech.

Inny przykład - wynoszenie Jezusa na króla Polski. Niczemu to nie służy, nikt na tym nie korzysta. Ale pomysłodawcy chcą czuć, że Polska to miejsce świętsze niż stajenka w Nazarecie. Tfu na wszystkich ultrakatoli
  • Odpowiedz
Tylko po zaświadczenia na chrzest przychodzą później te lewaki. Obowiązkowo wszyscy niby oświeceni mają też czerwone wstążki czy inne takie przy wózkach żeby chronic dzieci. Niby kuźwa oświeceni ale jak co do czego to...
  • Odpowiedz
@kociooka: Ja policzyłam dzisiaj, ilu mam wśród znajomych na FB tzw. obrońców życia: 7
Ile mają łącznie dzieci: 1 XD

Wielcy moralizatorzy w temacie ciąży i wychowywania dzieci się znaleźli ()
  • Odpowiedz
@kociooka: kurcze, miałem o Tobie trochę wyższe mniemanie. Rzucanie takim cbańskim cytatem bez nazwisk, gdzie ten pan doktor świętej pamięci był ideologicznie zaangazowany po jednej ze stron jest słabe.

BTW. - zmień profilowkę bo Oriana Fallaci też była za zakazem aborcji poza przypadkami gwałtów.
  • Odpowiedz
  • 0
@ImInLoveWithTheCoco: Nie był ideologicznie zaangażowany, wykonywał swoją pracę. Przeczytałeś wywiad? Mówi, że dla niego aborcja jest tragedią, ale czasem jest lepszym rozwiązaniem niż narażanie dziecka i matki na cierpienie. Skrytykował też sprawę Alicji Tysiąc (stwierdził że aborcja w tym przypadku nie była uzasadniona) i podał kilka innych przypadków, w których by aborcji nie zrobił. Nie ma powodów, by mu nie wierzyć. Wielka szkoda, że taki autorytet przedwcześnie odszedł, 1000 razy
  • Odpowiedz