Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Jakiego noworodka, skąd ma być ten noworodek skoro one tam poszły deklarując prawdopodobną chęć jego wyskrobania. Te piersi dopisane do symbolu polski walczącej to jest zdecydowany symbol auto-seksualizacji owej pełci. Gdyby jednak w ten symbol wpisać penisa takiego jak na szybko rysuje się w zeszycie to by było święte oburzenie. Do tego jeszcze ten podpis "polka walcząca", raczej polka walącą owym biustem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samdydio: od strony czysto projektowej - podoba mi się, pomysłowe i z przekazem, z dugiej strony, może kogoś zaboleć wykorzystywanie siły tego symbolu, której nabywał w dramatycznych wydarzeniach, w taki sposób
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScapularNotch: jak dla mnie, to nagość w sensie naturalnym/wygodnickim należy odróżnić od powodu/motywacji/celu jej wykorzystania do wywołania/uzyskania satysfakcji seksualnej.

Wygodnickim w sensie np. korzystania z sauny/basenu.

Jak na moje, to symbol w tej postaci jest neutralny pod względem sensu seksualnosci niczym karmienie piersią.

Z resztą naga pierś jest też symbolem wolności, a przynajmniej tak twierdzą Francuzi.
@patrolez: jeśli chodzi o obraz "Wolność wiodaca lud na barykady" to opinia, że pierś w tym obrazie odgrywa znaczącą role jako symbol wolności wywołuje u mnie reakcje typu XD Jak na moje piersi zostały użyte w tym kontekście głównie przez fakt, że sam protest ma głównie wulgarne hasła przewodnie i taki krawędziowo-łamiacy tabu wydźwięk. Piersi zostały użyte zamiast waginy imo głównie przez to że genitalia są: 1) znacznie większym tematem tabu