Wpis z mikrobloga

Mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny oraz nie uprawiałem seksu. Czy jestem #przegryw ? Pytam bo oglądałem filmiki na youtube o pierwszym razie i według kryteriów tam zawartych, grupa późna mająca pierwszy raz to po 19 roku zycia. Szczerze mówiąc bardzo bym chciał mieć partnerkę #pytanie #zwiazki
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devasto27: Ja jestem nizszy od ciebie mam 167. Mialem tindera jakis czas ale odinstalowałem bo nie szło nikogo znalezc. Dziwne jakies te dziewczyny tam. Zastanawiam sie w jakich miejscach mozna spotkac fajne dziewczyny
  • Odpowiedz
Ja jestem nizszy od ciebie mam 167


@soshiu: i Ty się jeszcze pytasz, czemu jest jak jest i co zrobić, żeby to zmienić xd. Wybacz, ale, jak to ktoś napisał, it's over. Tak, jesteś przegrywem. Nie, raczej nic się diametralnie nie zmieni. Możesz iść na dziwki, możesz poznać jakąś kobietę "po przejściach", która obniży na tyle wymagania, że się z Tobą zwiąże (nie bierz tego do siebie, nie chodzi o
  • Odpowiedz
@soshiu: Its OVER! Jeśli nie ruchałeś jako nastolatek w gimnazjum czy w liceum to nie poruchasz nigdy. I nie słuchaj tego pierd**** o Tinderze. Jak nie masz dobrego ryja (a raczej na pewno nie masz) to jedynie nabawisz się jeszcze większych frustracji jak zobaczysz, że żadna dziewczyna się z Tobą nie zmatchowała.
  • Odpowiedz
związek nie musi być najgorszą i najbardziej upadlającą rzeczą na świecie, może to i lepsze, niż samotność.


@BrockLanders: No chyba raczej jest skoro wcześniej kobieta potrafiła szaleć, dawać bez gumy i z d--y do ust, a mireczkowi daje raz na miesiąc po ciemku pod kołdrą na 2 minuty.
  • Odpowiedz
@soshiu: Niestety, ale zgadzam się z @assrock i poprzednikami. Jeśli w tej sferze nie działo się nic w okresie nastoletnim, to koniec. Zaległości są już nie do nadrobienia, a zapewne jest też kilka innych s--------ń. Nie słuchaj bzdetów, że odbijesz się po 30. Będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
@soshiu: bezbożni ludzie tutaj p------ą głupoty.
Kolega w wieku 27 lat zrobił się bogobojny i na jednej z pielgrzymek poznał swoją obecną żonę, z którą ma już dziecko.
  • Odpowiedz
@kamil150794: to co mam dalej gnić w domu z rodzicami i przestac szukac dziewczyny? Caly czas mowią żebym znalazl prace a ja chcialbym partnerke no czuje się samotny
  • Odpowiedz
@soshiu: Rozumiem, bo sam mam 26 lat i jestem prawiczkiem mieszkającym z rodzicami. Jeśli masz słaby ryj, to portale randkowe skazane są na powodzenie. Większość poznaje się przez znajomych. Tylko najpierw ich trzeba mieć...
  • Odpowiedz
@Devasto27: No nie wiem większość mojego życia to było po prostu szkoła-dom. Potem pracowałem dwa lata to praca-dom. Jakos nie moglem nawiązać relacji z nikim
  • Odpowiedz
@soshiu: I przez całą szkołę nie poznałeś nikogo kto chciał z Tobą spędzić czas? Jak pracowałem ostatnio pół roku w jednym korpo to zakumplowałem się z jednym ziomkiem i mimo że już pół roku tam nie pracuje to nadal umawiamy się na piwko i gadamy regularnie bo fajny z niego gość mimo że zdecydowanie starszy ode mnie.
  • Odpowiedz
@Devasto27: Mialem kolegów ale nasze kontakty ograniczaly sie do szkoly i takich suchych rozmów typu co tam i pozycz dlugopis. Takiego przyjaciela i glebokiej relacji to nigdy nie mialem
  • Odpowiedz
@kamil150794: W robocie chyba? XD Ja pracując teraz, poznałem sporo osób które chciały spędzać czas po pracy i się poznawać. Niestety mam już wystarczająco znajomych że średnio mi się chciało z nimi rozwijać relacje.
  • Odpowiedz