Wpis z mikrobloga

Mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny oraz nie uprawiałem seksu. Czy jestem #przegryw ? Pytam bo oglądałem filmiki na youtube o pierwszym razie i według kryteriów tam zawartych, grupa późna mająca pierwszy raz to po 19 roku zycia. Szczerze mówiąc bardzo bym chciał mieć partnerkę #pytanie #zwiazki
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niektorzy nawet przed osiemnastką. Nie moge sobie wyobrazić tego..


@soshiu: ŚREDNIA kilka lat temu (czyli teraz pewnie jest jeszcze mniejsza) to była 17 lat, wliczając w to pewnie że laski troche zawyżały swój wiek. Czyli ponad połowa osób ruchała już przed 18.
  • Odpowiedz
@soshiu: No to już za późno. Gdybyś nawet zdobył jakąś dziewczynę, to twój brak doświadczenia w związkach (które normalni ludzie zdobywają w wieku 14-15 lat) szybko wyszedł by na wierzch i na tym skończyłaby się twoja przygoda. Kobiety chcą faceta z jak największym przebiegiem, bo to jest również oznaką że jest atrakcyjny, ma zainteresowanie wielu kobiet i warto się z nim wiązać, w przeciwieństwie do faceta który ma na koncie
  • Odpowiedz
w wieku 15-16 lat to tylko oskarki i patusy mają związki i ruchają, a nie my wykopki


@bendegozjad: xdd, w szkole średniej to myśle że lekko ponad 3/4 osób była w związku
  • Odpowiedz
@inceleq: to ja jestem jakis dziwny w takim razie? czy o co chodzi. Szczerze myslalem ze tylko troche odstaje i że srednio ludzie mają pierwszy raz po 21/2 roku zycia. Zdziwilem sie
  • Odpowiedz
@soshiu: Nie ma c---a gościu. Ja mam 22 i miałem 3 stałe partnerki seksualne od liceum i parę przygodnych. I to jest raczej tak mniej niż więcej w moim normickim środowisku. Dziewczyny w wieku 20 lat oczekują już od partnera doświadczenia i obycia. Najwyraźniej jesteś strasznie s---------y na wielu płaszczyznach.
  • Odpowiedz
@Devasto27: W jakim sensie s---------y? nie jestem towarzyski i taki co lubi imprezy i to środowisko. Nie wiem.. serio musze taki byc żeby mieć ten pierwszy raz?
  • Odpowiedz
@soshiu: Na pewno nie chodzi o Twoją towarzyskość. Ja jestem mocno introwertyczny i moje imprezy to piwko przed kompem z jedną albo dwiema osobami. Mam parę bliskich osób i jestem na tyle interesującą/fajną osobą że te osoby chcą ze mną czas spędzać. Na tej samej zasadzie działają relacje z kobietami. Kumplowanie się z seksem.
  • Odpowiedz
@soshiu: Czemu nie Tinder? Jeżeli nie możesz nawet tam par złapać to daj sobie spokój. Moją ostatnią dziewczynę z którą byłem półtora roku poznałem na Tinderze. Wczoraj inna dziewczyna z Tindera nocowała u mnie i skończyło się na seksie na drugim spotkaniu. Uprzedzając fakty, mam 176 bez butów a bogaty będę dopiero od grudnia. Generalnie jestem inteligenty, empatyczny i pewny siebie i to wystarcza. Tylko no ludzie którzy to deklarują
  • Odpowiedz