Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś buty do biegania po górach o tej porze roku? Zależy mi, żeby dobrze trzymały się śliskich kamieni, były lekkie i nieprzemakalne w błocie i śniegu, może coś z Goretexu. Do tej pory biegam w Dynafit Feline Up, są świetne na lato, ale już zaczynają mi w nich marznąć palce i nawet zaimpregnowane przepuszczają trochę wilgoci. Najlepiej jakby miały dość niski drop i w miarę twardą podeszwę.
#bieganie #trekking #trailrunning
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hellvis: inovy
Ja biegam w xtalon ale średnio sprawdzają się na mokrych twardych ścieżkach
Sa jeszcze orock z metalowymi kolcami
Ale jak rozmawiałem z kolegą jak jest błota po kostki to też nie wyrabiają.
@Sl_w_k_1: Dzięki. A jak z trwałością bieżnika w Inovach? Bo Salomony z tego co wiem dość szybko się zużywają (chociaż to info o modelach sprzed kilku lat, więc może nieaktualne).
@Hellvis: nie wiem czy znajdziesz cos typowo na zime. Poza butami z kolcami od chociazby ice bug, wiekszosc kamaszy jest caloroczna. Gtx teoretycznie powinien troche poprawic cieolote, bo to w sumie nie oddycha, ale czy na tyle zeby ci cieplo bylo?
Strzelam ze raczej skareptami powinienes kombinowac, zeby utrzymac cieplo.

Ja mam w szafie onuce biegowe od adidasa, z opona zamiast podeszwy i one na taki warun sa super. #!$%@? syny
PurpleHaze - @Hellvis: nie wiem czy znajdziesz cos typowo na zime. Poza butami z kolc...

źródło: comment_1604072293SnchrTtbwqmWK5ofJWCK0n.jpg

Pobierz
@PurpleHaze: Szukam raczej czegoś na przełom jesieni i zimy, kiedy jest dużo błota i trochę śniegu. Najważniejsze, żeby dobrze się trzymały na skałach, bo na śnieg mam raczki. Super ciepło też nie musi być, ważne żeby jakakolwiek izolacja była i żeby nie przemakały, bo w butach z siatki czuję wiatr między palcami.