Wpis z mikrobloga

Misie Kolorowe jestem w rozpaczy, bo obejrzane mam wszystkie odcinki Kryminalnie od Jaśminy i nie wiem co ze sobą zrobić (,)
Próbowałam znaleźć jakiś substytut na polskim YT, niby jest tego wiele, ale nic nie dorasta do pięt kanałowi Jaśminy. Jak już do kogoś się przyzwyczaję, to trudno mi zaakceptować kogoś innego, ale może macie jakieś swoje ulubione inne kanały traktujące o zbrodniach?
Uwielbiam jej długie odcinki i nie satysfakcjonują mnie inni, którzy to samo przedstawiają po łebkach w pół godziny, pomijając przede wszystkim analizę rodziny i przeszłości głównych bohaterów, morały na koniec i w ogóle eh.
Dotychczasowo inne odpadały ze względu na:
-skrzeczący głos
-flegmatyczny sposób opowiadania i bycia
-brak ciętych tekstów i ogólnie stypa
-krótkie przedstawianie spraw

To brzmi jak jakiś głupi problem, zdaję sobie sprawę XD ale no nie jestem pocieszona i mi przykro, bo uwielbiam jej słuchać.
Macie kogoś? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kryminalne #stanowo #polskiyoutube #truecrime #podcast #truestory
  • 7
@Eskimoska: Justyna Mazur ma ciekawe kryminalne podcasty, ale skupia się na Polsce. Też bardzo dobrze omówione, zgrabne językowo na pewno bardziej niż te jaśminowe. Kłopot w tym, że Jaśmin to pewien kanon i nikt jej nie przybije, a dorównać też nie będzie łatwo. Będę miała z radości oczy jak pięć złotych z rybakiem jeśli trafię na kogoś jej pokroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mogę edytować poprzedniego komentarza. Mam zasubowane ok 70 kanałów, ale nie wiem czy coś znajdę co spełnia wszystkie twoje punkty. Od siebie mogę jeszcze polecić Justynę Mazur, Kryminalna Skandynawię, Szepthanki i Krymiland.