Wpis z mikrobloga

Aborcja - nielegalna
Broń - nielegalna
Związki partnerskie - nielegalne
Małżeństwa homoseksualne - nielegalne
Adopcja przez ww - nielegalna
Narkotyki - nielegalne
Eutanazja - nielegalna
Prostytucja - nielegalna
Hazard - nielegalny
Handel w niedziele - nielegalny

Jest u nas coś, co jest zabronione w krajach pierwszego świata, a u nas jest legalne? Pytam serio.

#neuropa #chlewobsranygownem #protest
  • 121
  • Odpowiedz
@kezioezio: fajnego masz awatara, ale:
Broń jest w Polsce legalna
Hazard też
Związki partnerskie
Prostytucja
Handel w niedziele - w dużej ilości UE, choć to jest głupie i u nas i tam, można to inaczej załatwić.
Są organiczenia, ale nie różnimy się zbytnio od reszty swiata.
I mamy tak samo głupi rząd jak te na zachodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kezioezio: 140 na autostradzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie Polska, jeżeli ktoś lubi szybką jazdę jest bardzo fajnym krajem. Jest 10 km tolerancji, więc za jazdę 150 km/h na autobanie nie dostaniesz mandatu. Fotoradary są oznakowane. Przykładowo w Niemczech mi zrobił zdjęcie z zaskoczenia ale dzięki temu, że wyprzedzałem zdjęcia nie dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). W temacie mandatów to polska policja jeździ
  • Odpowiedz
Prostytucja - nielegalna


@kezioezio: Błąd - jest legalna i to na dodatek nieopodatkowana, ale pod warunkiem, że nie wiąże się ze stręczycielstwem ani sutenerstwem.
  • Odpowiedz
Kamerki w autach, ostrzeganie o radarach typu yanosik, wyprzedzanie z prawej, modyfikacje aut za ktore w niemczech czy anglii poleciałby dowód rejestracyjny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: sprzedaż energetyków osobom poniżej 18 roku życia? Prostytucja? Posiadanie noża w miejscu publicznym? Posiadanie gazu pieprzowego?
Ostrzeganie o kamerach typu Janosik też w kilku krajach w Europie. Monopolowe całodobowe.
Zebrało by się kilka. Kazdy kraj ma jakieś swoje chore zakazy w sumie
  • Odpowiedz