Wpis z mikrobloga

Ależ najazd znalezisk i wpisów dyskredytujących organizatorów protestów.
Uwaga zakute łby, tłumaczę:
Ludzie którzy dzisiaj gotowi są protestować, sprzeciwiać się bandyckiemu rządowi, walczą o prawa człowieka i tak się składa, że również o wasze prawa.
Protesty to nie tylko przedstawiciele konkretnych ugrupowań, ale przede wszystkim setki tysięcy ludzi na ulicach.
Deprecjonowanie zaangażowania tysięcy polaków poprzez personalne ataki na pojedyncze osoby się nie uda.
Nie jesteśmy widzami tvp którym codziennie wywrotkami ładujecie gówno do ryja.
*** pisowskich troli i **
#protest ##!$%@?
  • 18
Protesty to nie tylko przedstawiciele konkretnych ugrupowań, ale przede wszystkim setki tysięcy ludzi na ulicach.

Deprecjonowanie zaangażowania tysięcy polaków poprzez personalne ataki na pojedyncze osoby się nie uda.

Nie jesteśmy widzami tvp którym codziennie wywrotkami ładujecie gówno do ryja.


@korbinio: Ale wiesz że główny najazd właśnie jest za to że organizatorzy zaczęli dzielić protestujących na lepszych i gorszych
@Koloses: Ale to nie jest żadna moja koleżanka, ani jej nie znam, ani nie mam z nią nic wspólnego.
Daj sobie z nią spokój. Przyjdź na protest. Zobaczy tych młodych ludzi, którzy walczą. Zdecydowana większość ma w dupie profil na facebooku Pani Lampart itp.
Ludzie się sprzeciwiają średniowiecznym standardom, a nie chodzą tam pochwalać organizatorki.
Chodź z nami. Pokaż karakanowi, że jesteś #!$%@?.
@korbinio: No przecież o to mi właśnie chodzi, że ona sobie może gadać co chce, bo ludzie nie idą za nią, tylko idą bo są #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NPCno123123: Ona w ten sposób tylko szkodzi protestom, bo przez nią niektórzy właśnie mogą sobie pomyśleć, że ich tam nie chcą.
@BlackFoo: Rozumiem. Odpisali tam Hołowni, żeby #!$%@?ł czy coś. Wiesz, cały ten Hołownia to jest koleś, który sam zawsze był za totalnym zakazem aborcji i nawet mówił, że trzeba taki zakaz wprowadzać małymi krokami.
Ja nie ufam ani jemu, ani skrajnym lewicowym środowiskom, ani nikomu kto chce na tej sytuacji zbijać polityczny kapitał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korbinio: To jest przekroczenie kolejnej bariery przez PiS. Dziś zniszczenie kompromisu w sprawie aborcji a jutro juz zakaz antykoncepcji dalej wprowadzenie bykowego, zakazu rozwodów, i innych chorych radykalnych praw. Błędem jest że twarzą protestów jest skrajna lewica której nigdy nie skierowałem. Teraz jest czas zeby zmienić system w Polsce i #!$%@? tych którzy od 30 lat na zmianę okradają nasz kraj. Taki powinien być główny postulat: zmiana systemu od władzy sądowniczej
@korbinio: wyzywasz mnie tylko dlatego że mam inne zdanie niż Ty? W takim razie ***** protestujących. Cymbały które chcą dalszych przywilejów dla kobiet jak by im było jeszcze mało