Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1022
wykopki: najbardziej mnie denerwuje jak starzy ludzie używają argumentu wieku, gówno mnie obchodzi ile masz lat, wiek nie jest miarą inteligencji

również wykopki: HAHA JULKI 15 LETNIE IDĄ NA PROTEST CO ONE WIEDZĄ O ŻYCIU XDD

#protest
  • 43
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Najlepsze jest to że polowtych tych 16 letnich Julek ma większy przebieg niż kobiety w wieku 40 lat z całym szacunkiem. A jak zapytasz taka 15 łatkę na temat protestu co krzyczy #!$%@? policję to nawet nie ma pojęcia co to jest Sejm ale wiedzą że teraz trzeba ich #!$%@? zresztą. #!$%@? to wystarczy bo akurat z tym się zgadzam ale brak świadomości jest bardzo duży.
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: oczywiście nie zapytałeś, tylko tak ci się wydaje, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarówno w kwestii ilości partnerów jak i stanu wiedzy, jak i również średniej wieku na protestach, świadomość wykopków to xD
  • Odpowiedz
@Kowixx: jestem na protestach i w internecie i z lewej strony i z prawej tak właśnie oceniam to wszystko a przynajmniej staram się, może moje wpisy są trochę trigerrujace ale to właśnie pokazuje nad czym trzeba pracować w tym społeczeństwie bo rzucili nam mięso a my się zremy między sobą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
: Najlepsze jest to że polowtych tych 16 letnich Julek ma większy przebieg niż kobiety w wieku 40 lat z całym szacunkiem


@PABLO__ESCOBAR: no tak, bo kobiety się zaczęły #!$%@?ć dopiero po 2000 roku. Co ty piedrolisz
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: uwierz mi w wieku 15 lubiałem korwina, potem mając 17-19 lat kochałem komunizm, a jak dorosłem poszedłem do pracy to stałem liberalem więc tak wiek od 15-23 będzie to czasem dorastania, gdzie wiek 23+to już osoby dorosłe które rozumieją świat i podejmują życiowe decyzję, więc pouczanie osób 23+ argumentem że żyje dłużej wtedy jest idiotyczny
P. S. 23 to moja liczba, niektórzy dorastają szybciej niektórzy wolniej ale pełna dorosłość
  • Odpowiedz
oczywiście nie zapytałeś, tylko tak ci się wydaje, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarówno w kwestii ilości partnerów jak i stanu wiedzy, jak i również średniej wieku na protestach, świadomość wykopków to xD


@Kowixx: Po 1 jesteś najbardziej odrealniona osoba na tej stronie. Po 2 wystarczy znać trochę osób w tym wieku, wystarczy grupa z fb dziewczyny bez tabu by wiedzieć, ze koleś ma rację
  • Odpowiedz