Wpis z mikrobloga

@to_jest_chyba_kurcze_zart: Najlepsze jest to że polowtych tych 16 letnich Julek ma większy przebieg niż kobiety w wieku 40 lat z całym szacunkiem. A jak zapytasz taka 15 łatkę na temat protestu co krzyczy #!$%@? policję to nawet nie ma pojęcia co to jest Sejm ale wiedzą że teraz trzeba ich #!$%@? zresztą. #!$%@? to wystarczy bo akurat z tym się zgadzam ale brak świadomości jest bardzo duży.
@Kowixx: jestem na protestach i w internecie i z lewej strony i z prawej tak właśnie oceniam to wszystko a przynajmniej staram się, może moje wpisy są trochę trigerrujace ale to właśnie pokazuje nad czym trzeba pracować w tym społeczeństwie bo rzucili nam mięso a my się zremy między sobą ¯\_(ツ)_/¯
@to_jest_chyba_kurcze_zart: uwierz mi w wieku 15 lubiałem korwina, potem mając 17-19 lat kochałem komunizm, a jak dorosłem poszedłem do pracy to stałem liberalem więc tak wiek od 15-23 będzie to czasem dorastania, gdzie wiek 23+to już osoby dorosłe które rozumieją świat i podejmują życiowe decyzję, więc pouczanie osób 23+ argumentem że żyje dłużej wtedy jest idiotyczny
P. S. 23 to moja liczba, niektórzy dorastają szybciej niektórzy wolniej ale pełna dorosłość osiąga
oczywiście nie zapytałeś, tylko tak ci się wydaje, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarówno w kwestii ilości partnerów jak i stanu wiedzy, jak i również średniej wieku na protestach, świadomość wykopków to xD


@Kowixx: Po 1 jesteś najbardziej odrealniona osoba na tej stronie. Po 2 wystarczy znać trochę osób w tym wieku, wystarczy grupa z fb dziewczyny bez tabu by wiedzieć, ze koleś ma rację