Wpis z mikrobloga

Hej,
jakiś czas temu oświadczyłem się, powiedziała "TAK" i czas zabrać się za poszukiwanie sal:-)

Jakie miejsca na wesele polecacie głównie na Śląsku? (może być też opolskie, łódzkie, świętokrzyskie czy małopolskie, do 2,5h drogi nie ma problemu). Szukamy klimatycznej sali. Nasze wymagania:

Styl: industrialny/rustykalny
Ilość osób: +/- 100

Spodobała nam się Willa Love w Izdebniku. Przepraszam za spam tagami.

#slub #wesele #slask #gliwice #katowice #zabrze #rybnik #jaworzno #chorzow #tychy #bielskobiala #opolskie #malopolska
  • 17
@sluchawki_bez: jak znajdziesz salę to ja mam zajebisty catering, Moja Żona tam weekendowo pracuje i u Nas oczywiście tez obsługiwali, dojeżdżają z okolic Wielunia nawet do Wrocka a biorą grosze w porównaniu do Śląskich złodziejaszków, a sala? Może OSP Rudniki? Albo Kryształowy Pałac w Rudzie.
@sluchawki_bez: Z wesel, na których byłem, to polecam:
Zielony Ogród w Zabrzu (jedzenie pycha, potwierdzone dwoma weselami + wizytami w ich restauracji),
Umami w Pyskowicach (ale to raczej na wesele gdzie te 100 osób to już jest takie pewne maksimum, również bardzo dobre jedzenie).

Zobacz sobie jeszcze Szyb Bończyk w Mysłowicach i Impresję w Zabrzu (nie byłem na weselu, ale polecam jako restaurację i jako lokal na imprezę). Jak ktoś jest
@sluchawki_bez Szyb Bończyk w Mysłowicach. Obsługa świetna, poprowadzą cię od a do z. Przy 100 os. są dwie sale do dyspozycji-jedna do tańczenia, jedna na siedzenia. Jeśli planujecie tylko cywilny to też można załatwić na miejscu.