Wpis z mikrobloga

Tura 8 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 7

Gwiezdna Flota : 140 pkt (115)
Kosmici: 115 pkt (85)

1.Gabinet Admirała - GF Kontrolowana
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Kontrolowana
4.Redło w Dupie - K Podbita
5.Planeta wojny - K Kontrolowana

Dołączenie do gry jest możliwe z zachowaniem balansu, czyli tylko gdy mam parzystą liczbę chętnych, żeby ich sprawiedliwie rozdzielić. Zgłaszać się można do mnie na PW lub pod postem.

*

Kapitan Bomba i Dostawca z Galak Piccy nudzili się w gabinecie Admirała Gwiezdnej Floty. Zdążyli już rozegrać dziesięć gier w Kapitana Dupę, a także obejrzeć parę odcinków Laserowego Generała. Kosmici nie atakowali. Czas się dłużył.
- Panie Kapitanie. A mogę zadać pytanie na szybkości?
- Pomimo, że jesteś kurvinoxem i tobą gardzę, ale i tak nie mam nic innego do roboty, to pytaj.
- A co by pan zrobił, jakby dowiedział się pan, że pana brat, który jest też kurvinoxem sprzymierzonym, chodzi do takiej laski w blokowisku, która #!$%@? kiełbachy kosmitom. I co by pan zrobił jakby panu pański brat powiedział, że się w takiej, nazwijmy ją roboczo… no nie wiem… Klaudia, jakby pański brat się w takiej Klaudii zakochał?
- Tempy #!$%@?, dobrze wiesz, że nie mam brata kurvinoxa, chociaż mój brat jest równie pedalski co kurvinox, ale i tak nie mam nic innego do roboty to ci odpowiem. Jak się kochają, to #!$%@? z nimi.

*

Ojciec Pijo, Michał Białaś i Mokebe stali na specjalnym garnizonie ze słomianych beli wybudowanym na planecie Redło w Dupie.
- Ojcze Pijo. - zagaił Michał - nie sądzi ojciec, że garnizon ze słomy to zasadniczo #!$%@? pomysł, bo słoma jest łatwopalna?
- Do wyboru mieliśmy jeszcze azbest, ale ktoś ustawił przetarg. Myślę, że szwagier sołtysa, który ma na czarno fabrykę słomy mógł maczać w tym palce. Ale nie słyszałeś tego ode mnie. Jestem prostym kapłanem, nie wierzę w przypadki, za to wierzę w zabobony i czary.
Rozprawę przerwał niespodziewany atak kosmitów.
- Ą.Ą.Ą.Ą.Ą.Ą.Ą. - zawiesił się cyborg Mokebe. Niestety zanim Michał zdążył go zrestartować, słoma stanęła w ogniu. Miłosz Dwukuta i #!$%@? Porożanin wykorzystali swoje wyszkolenie motokomanda i przekroczyli pole wójta od strony, której obrońcy się nie spodziewali.
- Widzisz, mówiłem ci, że o tej godzinie wójt albo śpi, albo jest pijany, albo jedno i drugie i możemy mu po świeżo posianym owsie bez przypału przejechać.
- #!$%@? MOJE POLE! - rozległ się pijacki krzyk.
- Ta bez przypału. Dawaj gazu Miłosz i wal do tych pedałów z Galak Floty. I na szybkości, bo jak nas złapie, to nakabluje mojej starej.
Na szczęście dla Porożanina, wójt #!$%@?ł się i zasnął w rowie, a na podwójne szczęście - zajęli też planetę dla swojej frakcji.

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

*

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do czwartku 29.10.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
Akumulat - Tura 8 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 7

Gwiezdna Flota : 1...

źródło: comment_1603906223umbHZGwdMLjK9SInuntMQp.jpg

Pobierz
  • 6
Gwach'Qar

Kurvinox zbliżał się do bazy kosmitów w przebraniu. Niestety zanim zdążył zastawić jakąś pułapkę, przygotować miejsce do strzału czy coś, spostrzegli go strażnicy:

- A co to, Mikołaj w dzień matki? To podejrzane, przywitajmy go seryjką!

Gwach'Qar skrył się za osłoną. Rozpoczęła się długa wymiana ognia. Bezskuteczna. Obie strony nie chciały wystawić się na strzał. Poplecznicy Sułtana zdecydowali się podjąć próbę przekonania żołnierza Gwiezdnej Floty do kapitulacji. Ten jednak odmówił:

-
Jadugar - Gwach'Qar

Kurvinox zbliżał się do bazy kosmitów w przebraniu. Niestety z...

źródło: comment_1603913867WkfF7w4T6Su6LX78Am6D5A.jpg

Pobierz