Wpis z mikrobloga

@DartNorbe: goń się buraku, tolerancja dla kolorów loginów!!!
@Waleentynka: @Bogurodzica: @aircod: Skrajni lewacy nakręcają spirale nienawiści dla swoich korzyści, teraz wciągają w to wszystko lgbtq. Której z tych liter(LGBTQ) w ogóle dotyczy aborcja??? To się robi takie tępe, że jak wspierałem jakkolwiek te kobiety, to teraz mam ochotę żeby wszystkie wróciły do kuchni, bo są za głupie żeby mieć jakikolwiek granty.
@Waleentynka:

Twoje podejście jest żałosne, nie wiesz kto to napisał

ludzie którzy się identyfikują z tym co podali w tagach, bzdury piszesz

a po drugie na każdym protescie, czy w kazdej wiekszej grupie ludzie po prostu znajda sie debile

pokazują tylko tych debili, to wasz problem, znowu bzdury

Współczuję Twojej mamiei kobietom w Twoim otoczeniu.

wal się na łeb, nie będziesz wybierać, co jest dobre albo co mają, i z czym
Różnica jest taka, że my stwierdzamy deskrydetujace Cię fakty, a Ty prowokujesz i obrażasz, nie wnosząc nic do dyskusji. Wnioski nasuwają się same.


@Bogurodzica: Jakie dyskredytujące fakty, pajacu???? i co to znaczy my???
bo z tego co napisałeś to naprawdę wnioski same się nasuwają

a Ty prowokujesz i obrażasz, nie wnosząc nic do dyskusji.


to ja zacząłem dyskusje, a ty mi się #!$%@? i narzucasz swoje zdanie, jako zdanie większości

Wypad
Widzę, że muszę zniżyć się do twojego poziomu więc zapytam z ciekawości. Czy za odpowiadanie każdemu z osobna w komentarzu dostajesz dodatkowe 60gr?


@Bogurodzica: mam to rozumieć że jak wy mi się grupom narzucacie i piszecie jak według was ma być to ja mam siedzieć cicho żeby wychodziło że mnie przegadaliście i macie rację? Bzdury, pajacu i atekst o 60groszach jest miarą twojej bezradności i upadku w dyskusji z braku argumentacji,
@Moderacja_jedzie_na_picu: Słabe odbicie piłeczki, tym samym przyznajesz się, ze moja argumentacja jest służba.
Co do twoich zarzutów, gdybys poświecił chociaż pół minuty to zobaczyłbyś, że od czasu do czasu napisze w totalnie niepolitycznych tagach, a co więcej, wykłócałem się i wypowiadałem w negatywny sposób o lgbt i ich protestach. Ale rozumiem, ze wtedy nie wpisałoby się w twoja narracje. A najlepsze jest to, że próbujesz mi wmówić, ze w jakimkolwiek miejscu