Wpis z mikrobloga

@Mr_kolek: ty jak miałeś 16 lat to waliłeś konia więc beka z ciebie


@Misza97: Taki poziom twoich odpowiedzi wlasnie pasuje do 15-16 latkow. Jak miałem 16 lat to tez popierałem lewicowe hasla, na szczęście nie miałem praw wyborczych.
  • Odpowiedz
@nophp: za komuny nie było co jeść. Rodzice nie mieli czym nakarmić dzieci. Motywacja była inna niż teraz. Co ty możesz wiedzieć o rewolucjach - co ci jutub pokaże.
  • Odpowiedz
@budus2: jak chcą, to nich zachodzą, co to ma do protestów? Protesty są w kontekście orzeczenia trybunału konstytucyjnego. Jak to dotyczy nastolatek, które nie ogarniają jak się je pigułki? A potem 72h po?
W ich przypadku w grę wchodzi tylko aborcja zdrowego dziecka na życzenie, żeby rodzice z domu nie wygnali.
Sugerujesz, że o to wychodzą na „spacery”?
  • Odpowiedz
po primo, to nie zawsze chcą


@budus2: to po primo niech korzystają z dobroci nowoczesnej antykoncepcji, bo po kolejne primo - jest tańsza od aborcji, po trzecie primo jest obarczona mniejszym ryzykiem zaszkodzenia swojemu własnemu zdrowiu.

nie zawsze płód rozwija się prawidłowo

ten temat dotyczy różowych w wieku, w którym zaczyna ich dotyczyć ten problem - dlatego jeśli takie protestują, to mogę je zrozumieć
  • Odpowiedz
Tylko nastolatkowie nie maja wlasnego zdania i idą za tłumem, bo to jest teraz modne, porobia sobie fotki na fb i insta jacy to oni nie są nowocześni. Wiekszosc tam nie wie, po co przyszła i po co idzie.


@nitrovski30000: Tak, ale za to 15 letni korwiniści wiedzą wszystko o gospodarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TEN TEMAT MOŻE DOTYCZYĆ KAŻDEGO


@budus2: wiesz jak wygląda rozkład prawdopodobieństwa tego tematu? Zobacz sobie kiedyś. Prędzej taka gimbalistka umrze od elektrycznej hulajnogi, niż zaciąży z uszkodzonym dzieckiem.
No, chyba, że pije i ćpa w czasie ciąży.
  • Odpowiedz
@budus2: mnie na badaniu prenatalnym pokazywali zdecydowanie inny wykres. A to tam podejmujesz decyzję, w gabinecie u lekarza prowadzącego ciążę, a nie przed monitorem czytając wywiad z randomowym doktorem nauk parcia na szkło.
  • Odpowiedz