Wpis z mikrobloga

@kilerek3:
Będą filozofować, że to nierealne, że co bliżej itp byle by jasno nie odp. Przerabiane. Banda obłudników i oszustów.
  • Odpowiedz
@text:
Why not both?
Pytanie nie mówi że to test jednokrotnego wyboru ;)

Próbówka jest mniejsza od dziecka, więc dziecko na ręcę a próbówkę do kieszeni czy gdzieś tam.
  • Odpowiedz
Próbówka jest mniejsza od dziecka, więc dziecko na ręcę a próbówkę do kieszeni

@Sargon_Ankro:
Mówiłem, że będziecie filozofować. Powiedzmy więc inaczej, uprzedzając takich wiejskich filozofów.
Mamy od wejścia do budynku iść albo 30 m w lewo po dziecko, albo 30 m w prawo po probówkę. Nie da się potem czasowo zrobić te 60 m do drugiego pomieszczenia, bo ogień zablokuje przejście. Decyzję podejmujesz na wejściu.
Już lepiej czy nadal będziecie
  • Odpowiedz
@text: Alez jaka to niby filozofia - nie moja wina że pytanie miało dziurę :D
Więc teraz próbujecie ją zatkać, robiąc gdybologię i dopowiadając scenariusze których na początku nie było - tylko po to, żeby wyszło na twoje.
WIęc nawet nie czytam reszty, bo pytanie było po prostu #!$%@? na starcie - handluj z tym ;)
  • Odpowiedz
Pytanie było po prostu #!$%@? na starcie

@Sargon_Ankro:
Nie nie było #!$%@?, bo każdy wie o co chodzi. A pytanie ma być krótkie a nie mega opis pod debili. Idź zawracaj dupę swojej starej, dlaczego wychowała takiego trolla.
  • Odpowiedz
@text: Skoro już się urodziło to co kogo obchodzi co się z nim stanie? Najważniejsze, że się urodziło po bożemu. A nawet jak umarło godzinę po porodzie no to co? Szybki chrzest i do domu pana wysłać.
  • Odpowiedz
Nie nie było #!$%@?, bo każdy wie o co chodzi. A pytanie ma być krótkie a nie mega opis pod debili. Idź zawracaj dupę swojej starej, dlaczego wychowała takiego trolla.


@text: Typowe. "Nie mam jak się wybronić, to puszcze argumentum ad personam - zawsze działa" :D
Do tego te ogólniki "każdy o tym wie" - jakbym komentarze na onecie czytał.

Ładnie dupa zapiekła - i dobrze.
  • Odpowiedz
Typowe.

@Sargon_Ankro:
Tylko powtórzę co napisałem od razu o takich typach jak ty:

Będą filozofować, że to nierealne, że co bliżej itp byle by jasno nie odp. Przerabiane. Banda obłudników i oszustów.

Albo to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Sargon_Ankro: gościu zrobiłeś dokładnie to o czym pisał OP na początku, dosłownie zatanczyles jak ci zagrał, wyszedles na totalnego dzbana i jeszcze próbujesz wszystkim wciskać że to OP tutaj tym glupszym xDDD Niesamowite
  • Odpowiedz