Wpis z mikrobloga

@text: @kilerek3: @kot_do_drzwi: jak czytam takie komentarze to brzydnie mi ten protest, jako katolik popieram go, ale to co wy tworzycie tu to jawne nawoływanie do ateizmu, a to już nie zwykle #!$%@? PiSu tylko bolszewicka propaganda. Mimo to nadal popieram protest a wam bolszewickie wykopsy pluje w mordę TFU
  • Odpowiedz
@text: Należałoby ten dylemat moralny uściślić, że dziecko jest w śpiączce farmakologicznej (bo to szpital czy inny ki #!$%@?) i tak samo jak zarodki nie będzie świadome nadchodzącej śmierci. Bo inaczej argument bólu będzie mocno przeważający.
  • Odpowiedz
@text: Szkoda, że mało osób podejmuje się faktycznie moralno-filozoficznego obronienia stanowiska :) Niby sytuacja zupełnie abstrakcyjna, ale na pewno można by z odpowiedzi wysnuć parę ciekawych postaw, szczególnie tematem wiary.
Jakbym była wierząca, obroniłabym, że biorę dziecko, bo ono zdążyło już zgrzeszyć i zabranie jej czasu na poprawę zostanie zmarnowane. Próbówki natomiast i zawarte w nich Dusze bezpośrednio dojdą do nieba. Ale nie jestem :) Ale w sumie zabawna zagwozdka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shoananas: rozumiem freefinkerze - przybyłeś zobaczyłeś zwyciężyłeś. Tylko ze swoim IQ200 nie wpadłeś na to że ten tekst o równości życia to nie teza autora, a slogan używany przez przeciwników aborcji - po prostu nie dał cudzysłowia.

Zobacz, takis mądry a nie domyśliłes się rzeczy jasnej nawet dla 3 latka xDD
  • Odpowiedz
bo ono zdążyło już zgrzeszyć i zabranie jej czasu na poprawę zostanie

@Levieush:
Dlatego by zrównoważyć ten pomysł, jest aż 10 "dzieci" w probówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@text: sralne, całe życie jestem przeciw pisowi aż nagle doszło do protestów przeciw nim i przy okazji mi się obrywa od jakiś lewicowych dzieci z wykopu. Jak te protesty mają być skuteczne to #!$%@? się od katolików bo tylko podzielicie naród, skupmy się na #!$%@? pisu
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk ok freethinkerze IQ2,00 to rozumiem, że nie będziesz miał problemu z udowodnieniem swojej hipotezy:

ten tekst o równości życia to nie teza autora, a slogan używany przez przeciwników aborcji


Pogadamy dalej jak już zobaczę i uwierzę. Może być w formie tekstu, filmiku albo zdjęcia (jeśli będzie się dało rozczytać)
  • Odpowiedz
bo tylko podzielicie naród, skupmy się na #!$%@? pisu

@Janusz_Conway:
No chyba żartujesz. Przecież biskupi od zawsze powtarzają, że poseł katolik nie może być za żadną formą aborcji. Realnie presja na takie zapisy wcale nie jest ze strony PIS, tylko od biskupów i Rydzyka.
Nikt też nie jedzie po zwykłych katolikach, tylko ultrasach, czyli takich, którzy bez żadnej refleksji podchodzą do słów kleru.
Ba, ja nawet mam wrażenie, że PIs
  • Odpowiedz