Wpis z mikrobloga

@dobrzecisiewydaje: tak, wycierajcie sobie twarze PIS-em. Do tej pory też PIS malował po kościołach, muralach, zabytkach itp?

Nagle dostaliście rozumu do głowy? Lepiej późno niż wcale, ale jeszcze Wam brakuje trochę, aby pilnować protestujących i wykluczać ich z manifestacji. Pasowałoby jakieś oficjalne oświadczenie lewicy, że nie popierają aktów wandalizmu.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: to akurat bardzo dobrze, zwłaszcza w kontekście tego co pani Lampart wcześniej mówiła, ale po prostu sobie kisnę, że akcja która niby dotyczy głównie kobiet jest tak mocno obsadzona środowiskami lgbt, których w zasadzie to prawie nie dotyczy
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: będę pyskował, bo robicie k z logiki i tyle. Nie ma szans, aby protesty nie odbywały się przy kościołach, czy zabytkach. Rynek Krakowski jest pełny zabytków i są tam kościoły. W całym Krakowie jest sporo zabytków i kościołów.

Nie będę plusował. Niech lewica wyda oświadczenie, że potępia niszczenie czegokolwiek i problem sam się rozwiąże, bo dotrze to do wszystkich. Jeżeli nadal zostaną jednostki, to trzeba je wykluczać.
  • Odpowiedz
@Reiter: ja nie jestem lewica, wiec nie do mnie z takim wnioskiem. Przekaz z wpisu jest jasny: omijać zabytki, unikać zniszczeń, iść prosto pod siedzibę Ordo Iuris. Ale wy i tak macie jakiś problem z d--y i krzyczycie, żeby nie niszczyć zabytków. Jakbyście umieli czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski to zauwazylibyscie, ze w tym wpisie chodzi o to samo.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: Z d--y problemy masz Ty, bo się wielce teraz oburzasz. Bierzesz udział w manifestacjach, które organizuje lewica więc się z nimi utożsamiasz. Idziesz ślepi za postulatami, czy dziwnymi banerami i liczysz, że ktoś będzie Cię głaskał i mówił... przepraszam ta wypowiedź jest nie do Ciebie?

Niech główny organizator wystosuje taki apel, przede wszystkim profile o strajku kobiet - tam są wymienieni często organizatorzy np. LGBT, lewica itp. Organizator jest
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: skończyły Ci się argumenty. Na moje pomysły o oficjalnych kontach milczysz.
Nie byłaś na proteście i się nie wybierasz, to w jakim celu wrzucasz apel jednostki? Naprawdę nie lepszym pomysłem jest, to co napisałem wyżej (z oficjalnymi kontami)?

PS.

Ale wy i tak macie jakiś problem z d--y
  • Odpowiedz
@Reiter: skąd wiesz, ze niw pisze do oficjalnych kont? Skąd wiesz gdzie i z kim idę? Śledzisz mnie i moje skrzynki pocztowe? Probuje wykorzystać wszelkie metody, jakie może wykorzystać szary człowiek, żeby nie doprowadzić do eskalacji i niepotrzebnego niszczenia mienia. Nie każdy kto jest przeciwko temu co się dzieje ma możliwość i chęć uczestniczenia w pieszych manifestach. Jeśli również zależy ci na uniknięciu eskalacji i zniszczeń to wyplusuj - im
  • Odpowiedz
skąd wiesz, ze niw pisze do oficjalnych kont? Skąd wiesz gdzie i z kim idę? Śledzisz mnie i moje skrzynki pocztowe? Probuje wykorzystać wszelkie metody, jakie może wykorzystać szary człowiek, żeby nie doprowadzić do eskalacji i niepotrzebnego niszczenia mienia. Nie każdy kto jest przeciwko temu co się dzieje ma możliwość i chęć uczestniczenia w pieszych manifestach.

@dobrzecisiewydaje: Napisałem jasno, od pierwszej wypowiedzi o oficjalnym oświadczeniu lewicy, które zignorowałaś.

Jeśli również zależy ci na uniknięciu eskalacji i zniszczeń to wyplusuj - im więcej osób to zobaczy, tym wieksza szansa, ze ktoś sobie daruje sprejowanie po zabytkach. A jak nie masz zamiaru się przyłączać do apelu o unikanie zabytków to idź stad i zostaw własne komentarze dla siebie. Nie mam w zwyczaju wrzucać ludzi na czarną listę, ale jeśli nadal będziesz mi imputował wandalizm, lewactwo i wszystkie inne zarazy ludzkości to tam wylądujesz bez żadnych
  • Odpowiedz
@Reiter: dodam jeszcze tylko, ze ledwo wczoraj płakałeś na wykopie, ze jako kibic zawsze byłeś wrzucany przez społeczeństwo do jednego wora z innymi kibolami, a dzisiaj to samo zrobiłeś ze mna, bo opublikowałam apel o unikanie zabytków. Hipokryzja much? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: wrzucając takie rzeczy pokazujesz, że utożsamiasz się z lewicą.
Jeżeli ja wrzucę na wykop zdjęcie z ustawki kiboli to też będę z nimi utożsamiany.

Zacytuj moją wypowiedź, bo trochę ja przekręcasz. Chętnie się odniosę do tego fragmentu, bo widzę, że będę musiał się rozpisać.
  • Odpowiedz
@Reiter: idź już naprawdę stad. Jesteś hipokryta, bo płaczesz, ze cię wrzucają do jednego wora z innymi, a potem robisz to samo. Jesteś hipokryta, bo krzyczysz, żeby nie niszczyć mienia, a potem idziesz rzucać jajkami w samochody. Podbiłeś mi już wpis w aktywne, dzięki, więcej już nie odpisze :*
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: Raczej Ci nie podbiłem, to nie moja zasługa, ale dziękuję.
Widzę, że zacytować się nie chce, bo się boi, że argument zostanie szybko zgaszony.
Nie napisałem, że będę rzucał jajkami, ale rozdawał protestującym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS. co do jajek, to wystarczy przestać blokować miasto.
Teraz pójdę drogą lewicy: to jest wojna! Ile można prosić! WOJNA! Skończyły się k żarty!
  • Odpowiedz